žiūkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žiūkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žiūkas“.

Ėjikams B. Virbalytei ir M. Žiūkui nuotaiką praskaidrino pasaulio čempionatas

Lietuvos sportinio ėjimo asociacija (LSĖA) geriausiais 2013 m. ėjikais išrinko 28 metų vilniečius Brigitą Virbalytę-Dimšienę ir Marių Žiūką. Kitais metais jų laukia didesni iššūkiai: per Europos čempionatą Ciūriche Brigitai planuojama 6-12 vieta, o Mariui – 20 km nueiti per 1 val. 20-21 min.. Toks rezultatas jam užtikrintų aukštą vietą žemyno pirmenybėse. Kaip vertinate 2013 metus? Brigita: „ Metai buvo neblogi, per pasaulio čempionatą patekau į išsvajotą 20-uką.
2013-11-26

Ėjikas M. Žiūkas planetos pirmenybėse užėmė 25-ąją vietą

Rusijos sostinėje vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate sportinio ėjimo atstovas Marius Žiūkas 20 km distancijoje liko 25-as. Lietuvos atletas sekmadienį nuotolį nužingsniavo per 1 valandą 25 minutes 17 sekundžių ir aplenkė 28-is varžovus. Dar dešimt sportininkų nebaigė distancijos arba buvo diskvalifikuoti. Pirmąjį aukso medalį šeimininkams iškovojo pasaulio jaunių vicečempionas 20-metis Aleksandras Ivanovas.
2013-08-11

Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionai – B. Virbalytė ir M. Žiūkas

Druskininkuose vykusiose 20-osiose tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose, kurios kartu buvo ir Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatas, tarp moterų nugalėjo Brigita Virbalytė (Vilnius, Alytus), o tarp vyrų - Marius Žiūkas (Prienai, Vilnius). Trečiąjį kartą Lietuvos čempione tapusi B. Virbalytė 10 km distanciją įveikė per 44 min. 17 sek. ir pasiekė asmeninį rekordą bei geriausią Lietuvos sezono rezultatą.
2012-09-08

Ėjikų varžybas laimėjo M. Žiūkas, K. Saltanovič – antra tarp moterų

Lietaus merkiamame Alytuje birželio 1-ą dieną įvyko 38-asis tarptautinis sportinio ėjimo festivalis „Alytus 2012“. Kartu tai buvo ir Tarptautinės lengvosios atletikos federacijų asociacijos (IAAF) Iššūkio ir Pasaulio Grand Prix varžybos. Nepalankios oro sąlygos trukdė sportininkams pasiekti geriausius rezultatus, tačiau atkakli ėjikų kova vyko daugelyje distancijų rašoma pranešime spaudai.
2012-06-02

Alytuje – paskutiniai ėjikų žingsniai prieš Londono olimpines žaidynes

Artėjančiose Londono vasaros olimpinėse žaidynėse tarp Lietuvai atstovausiančių sportininkų bus mažiausiai keturi ėjikai. Olimpinius A normatyvus jau yra įvykdę Kristina Saltanovič, Brigita Virbalytė-Dimšienė, Neringa Aidietytė ir Marius Žiūkas. Birželio 1-ą dieną Alytuje vyksiančio sportinio ėjimo festivalio metu jiems bus įteikti Lietuvos olimpinės rinktinės narių ženklai, teigiama pranešime spaudai.
2012-05-31

Ėjikė B. Virbalytė varžybose Šveicarijoje – šešta

Šveicarijoje vykusiose tarptautinių sportinio ėjimo varžybų „Lugano Trophy“ moterų 20 km distancijoje Lietuvos atstovė Brigita Virbalytė užėmė šeštąją vietą. Mūsų šalies ėjikė distanciją įveikė per 1 val. 31 min. 8 sek. ir lygiai minute pagerino asmeninį rekordą, pasiektą prieš trejus metus taip pat Lugane. Neringa Aidietytė užėmė 12-ąją vietą (1 val. 33 min. 5 sek.
2012-03-19

Ėjikas M. Žiūkas varžybose Vokietijoje pagerino asmeninį rekordą

Vokietijoje vykusiose 42-osiose tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose Lietuvos atstovas Marius Žiūkas 20 km distancijoje užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvis nuotolį įveikė per 1 val. 22 min. 31 sek. ir pagerino asmeninį rekordą bei pasiekė geriausią sezono rezultatą Lietuvoje. M. Žiūkas taip pat įvykdė olimpinį B lygio normatyvą (nuo A normatyvo skyrė tik 1 sekundė). Nugalėjo meksikietis Everis Olivaresas - 1 val. 21 min. 2 sek. Marius Šavelskis (1 val. 29 min. 5 sek.