42-ą kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių „Tour de Bretagne Cycliste - Trophee des Granitiers“ dviratininkų lenktynių šeštajame etape trečias finišavo Evaldas Šiškevičius, atstovaujantis „V.C La Pomme Marseille“ komandai.

Trečiadienį vykusiose asmeninėse lenktynėse laikui lietuvis 23,4 km nuotolį numynė per 29 minutes 51 sekundę ir 21 sek. pralaimėjo etapą laimėjusiam olandui Larsui Boomui.

13 sekundžių nuo lyderio atsiliko ir antrą vietą užėmė olandas Bramas Schmitzas.

2 min. 9 sek. šeštojo etapo nugalėtojui pralaimėjęs Aivaras Baranauskas („Roubaix Lille Metropole“) užėmė 45-ą vietą, o pustrečios minutės nuo olando L. Boomo atsilikęs Justas Volungevičius („Rietumu Bank-Riga“) buvo 58-as tarp 118-os finišavusiųjų:

1. Lars Boom (Olandija) 29 min. 30 sek.

2. Bram Schmitz (Olandija) atsiliko 13 sek.

118.Gaetan Guernion (Prancūzija) 6:35

Bendroje lenktynių įskaitoje lyderiu likusiam prancūzui Benoitui Poilvetui 3 min. 45 sek. pralaimintis J. Volungevičius smuktelėjo į 20-ąją poziciją.

28 min. ir 4 sek. nuo lyderio atsilieka per dvidešimt pozicijų į 34-ą vietą šoktelėjęs E. Šiškevičius, 31 min. 55 sek. - į 65-ą vietą pakilęs A. Baranauskas:

1. Benoit Poilvet (Prancūzija) 18 val. 44 min. 17 sek.

2. Bram Schmitz (Olandija) atsilieka 54 sek.

3. Julien Antomarchi (Prancūzija) 1:52

4. Johnny Hoogerland (Olandija) 1:52

5. Frank Charrier (Prancūzija) 2:00