Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia” (6-5) iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės Eurolygoje.

Lietuvių ekipa išvykoje 77:59 (17:20, 25:17, 21:13, 14:9) įveikė Stambulo „Anadolu Efes” (6-5).

„Baskonia” antrą mačo pusę pradėjo trimis tritaškiais, o atkarpą tarp trečio kėlinio pabaigos ir ketvirtojo vidurio laimėjo 15:2 ir susikrovė 22 taškų pranašumą

R. Giedraitis nugalėtojams per 28 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/4 trit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

T. Sedekerkis per 21 minutę surinko 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius.

„Anadolu Efes“ sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes, o per antrą mačo pusę tesukrapštė 22 taškus. Nė vienas jų žaidėjas neperžengė dviženklio rezultatyvumo.

„Anadolu Efes“ realizavo vos 8/29 tritaškių (27,6 proc.), o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 28:39.

„Baskonia“: A. Petersas 18, Y. Fallas ir A. Polonara po 12, P. Henry 11.

„Anadolu Efes“: Sh. Larkinas 8, S. Sanli ir A. Moermanas po 7.