Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:2 palaužė „Sevilla“ futbolininkus.

„Sevilla“ greitai susikrovė dviejų įvarčių pranašumą, kai pasižymėjo Ivanas Rakitičius (21 min.) ir Erikas Lamela (25 min.), vis tik karališkasis klubas sugebėjo atsitiesti.

Rodrygo 50-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rezultatą.

Viniciusas Junioras 76-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.

Nacho Fernandezas 82-ąją minute pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė pusiausvyrą 2:2.

Galiausiai Karimas Benzema 92-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išplėšė „Real“ dramatišką pergalę 3:2.