Jonas Valančiūnas surinko aštuntą šį sezoną dvigubą dublį ir buvo rezultatyviausias savo komandoje, bet Memfio „Grizzlies“ (2-6) patyrė trečią iš eilės pralaimėjimą NBA pirmenybėse.

Lietuvio klubas namie 90:94 (24:19, 21:27, 24:21, 21:27) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (5-4).

J. Valančiūnas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.) atkovojo 10 kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus, išrašė du blokus, kartą perėmė kamuolį, bet dukart suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Mūsiškis pasižymėjo įspūdingu bloku Andre Drummondui ir dviem galingais dėjimais. JV pratęsė ir puikią seriją – visose šio sezono rungtynėse jis užfiksavo dvigubus dublius.

„Grizzlies“ ir toliau vertėsi be savo jaunųjų žvaigždžių Ja Moranto ir Jareno Jacksono Jr.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti pusantros minutės lietuvis baudų metimais sumažino atsilikimą iki 90:91. Vėliau ekipos ilgai nepelnė taškų, kol likus 10 sek. Isaacas Okoro įgrūdo kamuolį iš viršaus ir padidino „Cavs“ pranašumą iki 93:90.

Galiausiai Desmondas Bane’as prametė tritaškį po minutės pertraukėlės ir „Cavaliers“ triumfavo.

„Grizzlies“: J. Valančiūnas 17, B. Clarke’as 14, D Brooksas 11, K. Andersonas 10.

„Cavaliers“: A. Drummondas 22 (15 atk. kam.), Larry Nance’as Jr. 18, C. Osmanas 16, J. McGee 13.