Ketvirtadienį Klaipėdos „Atlantas“ žaidė antrąsias kontrolines  rungtynes treniruočių stovykloje Turkijoje. Lietuvių varžovai – Plzeno „Viktoria“ komandos futbolininkai iš  Čekijos, pastaraisiais metais sėkmingai kovojantys Europos  stadionuose, šventė pergalę 4:0.

Galingi varžovai gana greitai įrodė savo persvarą, įmušė visus  įvarčius pirmąjį kėlinį. 10-ąją min. pasižymėjo Tomašas Wagneris. Po šešių minučių taikliai  spyrė Roman Hubnikas. 19-ąją min. trečiąjį kamuolį į „Atlanto“ vartus nukreipė Tomašas Horava.

Kėliniui baigiantis – 39-ąją min. į draugų būrį pateko Michalas Durišas. Po pertraukos klaipėdiečiams pavyko sustabdyti pasirengimą  forsuojančius čekus, nes vasario 20 d. jie jau žais Europos lygos  turnyro rungtynes su Donecko „Šachtar“ klubu.

Antrąjį kėlinį „Atlantas“ nepraleido nė įvarčio, tačiau ir pats  nesugebėjo bent kartą pasižymėti. Kad čekų ekipa stipri, ji įrodė prieš keletą dienų, kai 3:0 įveikė  Rusijos aukščiausios lygos Permės „Amkar“ vienuolikę. Klaipėdiečiams tai buvo antrasis jėgų išbandymas Turkijoje. Šią  savaitę „Atlantas“ 2:1 palaužė albanų Duresio „Teuta“ klubą.

Atlantas“ sausio mėnesį dar žais su Ukrainos aukščiausiosios lygos  „Sevastopolio“ klubu (27 d.) ir Kazachstano pirmenybių bronzos medalių  laimėtojais – Alma Atos „Kairato“ futbolininkais (29 d.).