Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 16,15 mln. eurų, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį pirmoji pasaulio raketė 23-ejų metų rusė Dinara Safina 1:6, 6:4, 6:2 įveikė devintąją vietą pasaulio reitinge užimančią 19-metę baltarusę Viktoriją Azarenką.

Mačas truko 1 val. 52 min.

Praėjusių metų atvirojo Prancūzijos čempionato finalininkė D. Safina pusfinalyje susitiks arba su slovake Dominika Cibulkova (19-oji pasaulio raketė), arba su ruse Marija Šarapova (102).

Vyrų vienetų varžybų pusfinalio pirmuoju dalyviu tapo 25-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis 24-erių metų švedas Robinas Soderlingas. Aštuntfinalyje eliminavęs keturiskart „French Open“ turnyro nugalėtoją 22-ejų metų ispaną Rafaelį Nadalį, Švedijos tenisininkas ketvirtfinalyje po 1 val. 41 min. trukusios kovos 6:1, 6:3, 6:1 nugalėjo 11-ąja pasaulio raketę rusą Nikolajų Davydenką.

Pirmąjį kartą per savo karjerą į „Grand Slam“ turnyro pusfinalį iškopęs R. Soderlingas kitame etape žais arba su britu Andy Murray'umi, arba su čiliečiu Fernando Gonzalezu.