Indianos „Pacers“ išsivežė dvi pergales iš Majamio, bet Domantui Saboniui antroji akistata nebuvo pati maloniausia.

Lietuvis trečiojo kėlinio pradžioje gynėsi po krepšiu, tačiau „Heat“ vidurio puolėjui Bamui Adebayo tai nebuvo kliūtis. Aukštaūgis tvojo dėjimą per D. Sabonį. Visgi taškai nebuvo įskaityti – varžovui užfiksuota pražanga puolime.

Po ilgo pasitarimo teisėjai priėmė lietuviui nepalankų sprendimą ir pražanga pakeista „Pacers“ lyderiui.

Šis epizodas buvo išrinktas geriausiu praėjusios nakties NBA epizodu.

„Pacers“ sugebėjo laimėti po pratęsimo 109:106. Ekipos žaidė ir kovo 21-ąją – Indianos ekipa triumfavo 137:110.

D. Sabonis per 35 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Trečiąją poziciją epizodų dešimtuke užėmė „Knicks“ puolėjo Juliuso Randle'o tritaškis nulėmęs pratęsimą.

Antrąją vietą gavo „Thunder“ gynėjo Luguentzo Dorto blokas „Rockets“ lyderiui Johnui Wallui.