0

D. Zubrus ir „Devils“ nusileido Monrealio ledo ritulininkams

Trys lietuvio smūgiai netaiklūs

Septynioliktą nesėkmę 28-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainius Zubrus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (27 tšk.) klubas, kuris septyniolikos ekipų Rytų konferencijoje užima devintą vietą.

Pirmadienį svečiuose daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) turėjo pripažinti šešioliktą pergalę per 28 mačus iškovojusių bei trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Monrealio "Canadiens" (35 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Per 19 žaidimo minučių lietuvis trissyk smūgiavo į varžovų vartus (kartą - netaikliai) bei antrajame kėlinyje (35:49) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 28 reguliariojo sezono mačus - 4 įvarčiai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 18 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Rene'as Bourque'as (28:49), Maxas Pacioretty'is (36:49) bei Alexas Galchenyukas (49:34).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Steve'as Bernieras (11:13) ir Michaelas Ryderis (44:42).