Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse pasiekė Panevėžio „Techaso“ (9 ir 7) krepšininkai, kurie svečiuose 75:74 (10:23, 15:11, 20:12, 30:28) privertė pasiduoti Kauno „Kauno Triobet“ (6 ir 11) ekipą.

Galingai mačą pradėję aikštės šeimininkai sužaidus 7 minutes įspūdingai pirmavo (21:2), bet svečiai nenuleido rankų ir po truputį mažino deficitą, o trečiojo ketvirčio pabaigoje pirmą kartą išsiveržė į priekį - 42:40.

Visgi kauniečiai perėmė iniciatyvą ir iki susitikimo pabaigos likus pusantros minutės pirmavo 72:66, spurtas 7:0, kurį apvainikavo Tomo Rinkevičiaus tritaškis, likus žaisti 42 sekundes išvedė panevėžiečius į priekį - 73:72. „Kauno Triobet“ ataką sėkmingai užbaigė Rokas Ūzas (74:73), taip dar varžovams palikdamas 19 sekundžių. Šio laiko užteko Gintaro Leonavičiaus auklėtiniams. Lemiamas metimas buvo patikėtas Dariui Šilinskiui, tačiau jį pražanga sustabdė Rolandas Jakštas. Jau pasibaigus rungtynėms skirtam laikui aukštaūgis šaltakraujiškai realizavo abu baudos metimus, taip išplėšdamas savo komandai pergalę.

„Kaunas Triobet“: Šarūnas Vasiliauskas 24 (7 rez. perd.), R.Ūzas 14 (6 atk. kam.), R.Jakštas 8.

Techasas:“: Gintaras Leonavičius 19 (6 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 16, Vaidotas Volkus (7 atk. kam.) ir D.Šilinskis (6 atk. kam.) po 12.