0

Sočio olimpinių žaidynių 10 km persekiojimo lenktynėse du baudos ratus apsukusi Diana Rasimovičiūtė užėmė 43-iąją vietą.

Lenktynes 29 metų lietuvė pradėjo iš 51-osios pozicijos, 2 min. 12 sek. vėliau nei sprinto čempionė slovakė Anastasija Kuzmina.

Auksą iškovojo vieną kartą prašovusi baltarusė Darja Domračeva. Iš devintosios pozicijos startavusi Baltarusijos sportininkė 37,6 sek. pranoko taip pat kartą šaudykloje suklydusią norvegę Torą Berger. Ši į trasą pajudėjo dešimta, 0,2 sek. vėliau nei baltarusė. Bronzos medalis atiteko irgi sykį nepataikiusiai slovėnei Tajai Gregorin (nuo lyderės atsiliko 42 sek.). Ji ant garbės pakylos prasibrovė net iš 15-osios vietos. A.Kuzmina, prašovusi du kartus, liko šešta (58,4 sek.).

D.Rasimovičiūtė nuo D.Domračevos atsiliko 4 min. 36,4 sek.

Sočio olimpinės žaidynės D.Rasimovičiūtei tikriausiai baigsis vasario 14 d., kai vyks 15 km individualios lenktynės. Nes į vasario 17-ąją vyksiančias 12,5 km bendro starto lenktynes pateks tik 30 pirmose trijose rungtyse geriausiai pasirodžiusių sportininkių.

Diana, aštuonios vietos - daug ar mažai?

Visą laiką nors viena vieta pakilti yra gerai. Tad neblogai. Ne stebuklas, bet neblogai.

Kas atsitiko, kad paskutinėje serijoje prašovei du kartus?

Kojose jau jautėsi įtampa, nuovargis, psichologija po trijų nulių irgi padarė savo.

Kokį pažymį sau parašytum po pirmų dviejų startų?

Labai džiausiuosi savo šaudymu – jis tikrai neblogas. Tai man suteikia papildomų jėgų. O pažymio sau nenorėčiau rašyti. Atidaviau visas jėgas, padariau viską, ką galiu šiuo metu. Kruopščiai vykdžiau visus nurodymus. Fizinės formos norėčiau geresnės. Nors jos tikrai nepalyginsi su ta duobe, kurioje buvau sausį.

Sočyje tau liko vienas startas, ar dar yra vilties pateti ir į bendro starto lenktynes?

Vilties yra. Tik trečias startas turi būti labai geras. Bet čia biatlonas – visko gali būti. Nieko nenoriu žadėti, bet ir nesakau, kad inidivdualios lenktynės bus paskutinės.