sočio olimpinės žaidynės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sočio olimpinės žaidynės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sočio olimpinės žaidynės“.

Smuiko virtuozė Vanessa Mae muilino akis: bilietas į olimpiadą – apgaulė

Bilietą į Sočio žiemos olimpines žaidynes pasaulio smuiko žvaigždė Vanessa Mae iškovojo neteisėtais būdais. Tai antradienį patvirtino Tarptautinė slidinėjimo federacija FIS ir skyrė bausmę 36 metų tailandietei – ketverių metų diskvalifikaciją. V. Mae sausį Slovėnijoje vykusiose slidinėjimo varžybose įvykdė olimpinę kvalifikaciją, leidusią jai dalyvauti Sočio žiemos olimpiadoje, tačiau vėliau paaiškėjo, kad rezultatai suklastoti. Vanessa Vanakorn (nuotr.
2014-11-11

Ugnis Sočyje užgeso: grandiozinę sporto šventę vainikavo uždarymo ceremonija

Sekmadienį uždarytos Sočio žiemos olimpinės žaidynės. Ceremonija prasidėjo jūros vaizdu, o joje valtimi yrėsi mergaitė. Šokėjai sudarė penkis olimpinius žiedus.  Rusijos vėliavą į sceną įnešė šaliai medalius padovanoję sportininkai. Iškėlus olimpinę ir Rusijos federacijos vėliavas, prasidėjo šalių dalyvių žygiavimas. Lietuvos vėliavą nešė geriausiai Sočyje pasirodžiusi čiuožėja A. Sereikaitė. Vėliau buvo apdovanojamos 30 km moterų slidinėjimo medalininkės ir 50 km vyrų nugalėtojai.
2014-02-23

Sočyje Rusija susižėrė daugiausiai olimpinių apdovanojimų

Sekmadienį Sočio (Rusija) žiemos olimpinėse žaidynėse baigėsi šešiolika dienų trukusios 98 apdovanojimų komplektų dalybos, o medalių savininkais tapo 26 šalių olimpiečiai. Komandų rikiuotės nugalėtoja galutinėje įskaitoje su 33 apdovanojimais - 13 aukso, 11 sidabro ir 9 bronzos - tapo šeimininkė Rusijos rinktinė. Antrąją vietą su 26 medaliais - 10 aukso, 5 sidabro ir 11 bronzos - užėmė Norvegijos ekipa.
2014-02-23

Sočio žiemos olimpiados auksas – Kanados vyrų ledo ritulio rinktinei

Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro aukso medalius, kaip ir prieš ketverius metus Vankuveryje ir 2002-aisias Sol Leik Sityje, iškovojo Kanados rinktinė. Sekmadienį pagrindiniame turnyro finale Kanados ledo ritulininkai 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjo po aštuonerių metų pertraukos finale rungtyniavusią planetos pirmenybių nugalėtoją Švedijos komandą.
2014-02-23

Olimpiados keturviečių bobslėjaus ekipažų varžybų medaliai – rusams, latviams ir amerikiečiams

Sekmadienį Sočio (Rusija) žiemos olimpiados medalių dalybas bobslėjaus varžybose baigė keturviečiai vyrų ekipažai, iš viso atlikę po keturis nusileidimus. Aukso medalius iškovojo šeimininkai Rusijos pirmosios ekipos atstovai: Aleksandras Zubkovas, Aleksejus Negodajla, Dmitrijus Trunenkovas ir Aleksejus Vojevoda keturiuose nusileidimuose sugaišo 3 minutes 40,60 sekundės.
2014-02-23

Po triumfo olimpiados 50 km slidinėjimo lenktynėse Rusija užsitikrino pirmą vietą komandų rikiuotėje

Visus tris Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių medalius slidinėjimo varžybų bendrojo starto vyrų 50 km laisvuoju stiliumi rungtyje sekmadienį iškovojo bei pirmąją vietą savo šaliai galutinėje komandų įskaitoje garantavo olimpiados šeimininkai rusai. Rusijos olimpinės rinktinės sąskaitoje jau 32 apdovanojimai - 12 aukso, 11 sidabro ir 9 bronzos. Pirmas 50 km slidinėjimo distanciją įveikė bei auksą iškovojo Aleksandras Legkovas - 1 valanda 46 minutės 44,2 sekundės.
2014-02-23

10 atlečių, kurios Sočyje vertinamos kaip sekso simboliai, o ne kaip sportininkės

„Noriu būti vertinama tik kaip sportininkė, o ne kaip seksualioji“, - neseniai žiniasklaidai pareiškė Rusijos kerlingo komandos kapitonė Ana Sidorova. Vis dėlto, kaip kurios sportininkės Sočyje vertinamos ne dėl savo talentų ir sugebėjimų, o dėl seksualios ir patrauklios išvaizdos. Dauguma iš jų yra nusifotografavusios viliojančiose fotosesijose. JAV portalas www.nydailynews.com sudarė sąrašą Sočio sekso simbolių.
2014-02-23

Įkliuvo ir kaimynai: teigiamas Latvijos ledo ritulininko dopingo testas Sočyje

Latvijos nacionalinės vyrų ledo ritulio rinktinės žaidėjas Vitalijus Pavlovas buvo pašalintas Sočio (Rusija) žiemos olimpiados po to, kai sportininko organizme buvo aptikti draudžiami vartojimui preparatai, oficialiai pareiškė Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC). 24-erių metų V.Pavlovas tapo ketvirtuoju sportininku Sočio žaidynėse, kurio dopingo testas buvo teigiamas. Pasak IOC, ledo ritulininko organizme vasario 19 dieną buvo aptiktas draudžiamas stimuliatorius metilheksaniminas.
2014-02-23

Rusijos komanda tapo lydere Sočio medalių rikiuotėje

Per penkiolika dienų Sočio (Rusija) žiemos olimpinėse žaidynėse jau išdalinti 95 apdovanojimų komplektai, o medalių savininkais tebėra 26 šalių sportininkai. Komandų rikiuotės lydere su 29 apdovanojimais - 11 aukso, 10 sidabro ir 8 bronzos - šeštadienį tapo Rusijos rinktinė, į antrąją vietą išstūmusi Norvegijos komandą, kurios sąskaitoje 25 apdovanojimai - 11 aukso, 5 sidabro ir 9 bronzos.
2014-02-22

Neįtikėtina: Suomijos ledo ritulininkai sutriuškino JAV rinktinę ir iškovojo bronzą Sočyje

Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro bronzos medalius, kaip ir prieš ketverius metus Vankuveryje, iškovojo Suomijos rinktinė. Šeštadienį rungtynėse dėl trečiosios vietos Suomijos ledo ritulininkai 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) sutriuškino vicečempionę JAV ekipą.