biatlonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „biatlonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „biatlonas“.

Norvegas laimėjo paskutines sezono lenktynes, o pasaulio čempionas baigė karjerą

Kanadoje sekmadienį finišavo pasaulio biatlono taurės sezonas. Jį užbaigė vyrų 15 km bendro starto lenktynės. Eilinę pergalę šventė norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Jis numušė 19 taikinių iš 20 ir finišavo per 36 min. 3.4 sek. Už jo liko tautietis Johannesas Dale-Skjevdalis (+44.5 sek., 2 baudos ratai) bei prancūzas Emilienas Jacquelinas (+1:07.2, 3). Paskutines karjeros lenktynes baigė vokietis Benediktas Dollis. Jis finišavo 27-as (+3:41.8, 6) ir buvo gražiai išlydėtas varžovų.
2024-03-18

Pasaulio biatlono taurės reziumė: moterų komandos rekordas, Strolios liga bei neįgyvendintas tikslas

Nors 2023-2024 metų pasaulio biatlono taurės sezonas oficialiai baigsis sekmadienį, Lietuvos atstovai pasirodymą jame baigė diena anksčiau. Vakar Kanmore (Kanada) vyko paskutinės sezono persekiojimo lenktynės, kuriose dalyvavo dvi Lietuvos biatlonininkės – Judita Traubaitė bei Lidija Žurauskaitė.
2024-03-17

Vyautas Strolia pateko į pasaulio taurės persekiojimo lenktynes, bet Lietuva kitam sezonui prarado vieną kvotą

Kanadoje vykstančiame paskutiniame šio sezono pasaulio biatlono taurės etape penktadienį surengtos vyrų 10 km sprinto lenktynės. Sprinte visiškai dominavo pagrindinis favoritas norvegas Johannesas Thingnesas Boe (23:37.0 min., 0 baudos ratų). Jis daugiau nei minute aplenkė net ir artimiausius persekiotojus – italą Tommaso Giacomelį (+1:02.7 min.
2024-03-15

Pasaulio biatlono taurės etape JAV Lietuvos rinktinė pateko į 15-uką

Jutoje (JAV) penktadienį prasidėjo priešpaskutinis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Pirmieji trasoje pasirodė vyrai, lenktyniavę estafetėje 4x7,5 km. Lietuvos rinktinė išvengė baudos ratų ir finišavo 15-a (+5:34.3, 0+12) tarp 21 komandos. Tomas Kaukėnas (0+2) savo etapą baigė 17-as, Vytautas Strolia (0+2) pakėlė rinktinę į 12-ą vietą, Maksimas Fominas (0+3) stebino greičiu ir išlaikė 12-ą poziciją, o Jokūbas Mačkinė (0+5) prarado tris vietas.
2024-03-08

Vytautas Strolia pasaulio taurės lenktynėse neišsilaikė 20-uke

Penktadienį Norvegijoje prasidėjo septintasis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas, kuriame pasirodė ir Lietuvos atstovai. Vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse visas prizines vietas užėmė norvegai: nugalėjo Sturla Holmas Laegreidas (49:31.0 min., 0 baudos min.), aplenkęs Tarjei Boe (+28.5 sek.
2024-03-01

Nikita Čigak prasibrovė į pasaulio jaunimo biatlono čempionato pajėgiausiųjų dešimtuką

Otepėje (Estija) vyksta pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionatas, kuriame sekmadienį sužibėjo Lietuvai atstovaujantis Nikita Čigak. 21-erių biatlonininkas jaunimo grupės 15 km asmeninėse lenktynėse pranoko 94 varžovus bei užėmė 10 vietą. Visaginietis šaudykloje „uždirbo“ tris baudos minutes (šaudymas 1+0+1+1) bei nugalėjusiam vokiečiui Leonhardui Pfundui nusileido 2 min. 23,9 sek.
2024-02-26

Pasaulio biatlono čempionate sublizgėjęs Vytautas Strolia: „Pats save nustebinau“

Rekordinė pozicija tada, kada mažiausiai jos tikėtasi. Moravijos Nove Meste (Čekija) vykstančiame pasaulio biatlono čempionate karjeros rekordą tokio rango varžybose užfiksavo Vytautas Strolia. 20 km asmeninėse lenktynėse Lietuvos rinktinės lyderis per keturis šaudymo ruožus suklydo vos sykį bei užėmė 15 vietą. Iki šiol V. Strolia individualiai nebuvo patekęs į pajėgiausiųjų 20-uką nei pasaulio čempionatuose, nei olimpinėse žaidynėse.
2024-02-15

Pasaulio biatlono čempionate – geriausias Vytauto Strolios karjeros pasirodymas

Nove Meste (Čekija) tęsiasi 2024 m. pasaulio biatlono čempionatas, kuriame trečiadienį vyko vyrų 20 km asmeninės lenktynės. 19-ą kartą pasaulio čempionu tapo norvegas Johannesas Thingnesas Boe, numušęs 19 taikinių iš 20 ir finišavęs per 45 min. 49.0 sek. 30-metis dar labiau priartėjo prie tautiečio Ole Einaro Bjoerndaleno rekordo (20 aukso medalių). Antra vieta džiaugėsi čempiono brolis Tarjei Boe (+58.9 sek.
96
2024-02-14

Pasaulio biatlono čempionato sprinte Kaukėnas netikėtai aplenkė Strolią

Nove Meste (Čekija) tęsiasi 2024 m. pasaulio biatlono čempionatas, kuriame šeštadienį dėl medalių kovojo vyrų 10 km sprinto lenktynių dalyviai. Pasaulio čempionu 6-ą kartą karjeroje tapo norvegas Sturla Holmas Laegreidas, numušęs visus 10 taikinių ir finišavęs per 25 min. 23.9 sek. Antras liko pagrindinis favoritas norvegas Johannesas Thingnesas Boe (+3.5 sek.
2024-02-10

Į pasaulio čempionato persekiojimo lenktynes patekusi Natalija Kočergina: „Ateina formos pikas“

Moravijos Nove Meste (Čekija) vykstančiame pasaulio biatlono čempionate penktadienį moterys varžėsi sprinto rungtyje. 7,5 km distancijoje dviem iš trijų Lietuvos atstovių pavyko prasibrauti į pajėgiausiųjų 60-uką ir iškovoti teisę startuoti persekiojimo lenktynėse. Sėkmingiausiai iš mūsiškių pasirodė 11-ame pasaulio čempionate dalyvaujanti Natalija Kočergina. 38-erių biatlonininkė pranoko 38 varžoves bei užėmė 55 vietą.