Jutoje (JAV) penktadienį prasidėjo priešpaskutinis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Pirmieji trasoje pasirodė vyrai, lenktyniavę estafetėje 4x7,5 km.

Lietuvos rinktinė išvengė baudos ratų ir finišavo 15-a (+5:34.3, 0+12) tarp 21 komandos. Tomas Kaukėnas (0+2) savo etapą baigė 17-as, Vytautas Strolia (0+2) pakėlė rinktinę į 12-ą vietą, Maksimas Fominas (0+3) stebino greičiu ir išlaikė 12-ą poziciją, o Jokūbas Mačkinė (0+5) prarado tris vietas.

Įspūdingą pergalę iškovojo norvegai – Sturla Holmas Laegreidas, Tarjei Boe, Johannesas Thingnesas Boe ir Vetle Sjaastadas Christiansenas. Jie įrodė, kad galima laimėti estafetę net ir apsukus 3 baudos ratus bei panaudojus 5 papildomus šovinius. Norvegai finišą pasiekė per 1 val. 13 min. 12.3 sek. ir aplenkė italus (+26.5 sek., 0 baudos ratų + 8 papildomi šoviniai) bei vokiečius (+27.3, 0+8). S. H. Laegreidas pirmame etape pasirodė labai prastai (3+3) ir estafetę perdavė būdamas vos 18-as. Visgi, T.Boe jau per antrą etapą pakilo į 3-ią vietą, o J.T.Boe pakėlė norvegus į pirmą poziciją, kurią V. S. Christiansenas vėliau išlaikė.

Po 3 etapų sensacingai aukštai – antroje vietoje – buvo JAV rinktinė, bet Jake‘as Brownas įtampos neatlaikė, suko baudos ratą ir krito į 4-ą poziciją. Po pirmo etapo lyderiavę prancūzai vėliau suko 4 baudos ratus ir užėmė tik 8-ą vietą, ukrainiečiai iš 2-os vietos krito į 9-ą, čekai, kurie irgi trumpai buvo 2-i, finišavo vos 11-i.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku Jutoje vyks moterų 7,5 km sprinto lenktynės.