Kanadoje sekmadienį finišavo pasaulio biatlono taurės sezonas. Jį užbaigė vyrų 15 km bendro starto lenktynės.

Eilinę pergalę šventė norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Jis numušė 19 taikinių iš 20 ir finišavo per 36 min. 3.4 sek. Už jo liko tautietis Johannesas Dale-Skjevdalis (+44.5 sek., 2 baudos ratai) bei prancūzas Emilienas Jacquelinas (+1:07.2, 3).

Paskutines karjeros lenktynes baigė vokietis Benediktas Dollis. Jis finišavo 27-as (+3:41.8, 6) ir buvo gražiai išlydėtas varžovų. 33-ejų B.Dollis 2017 m. tapo pasaulio čempionu sprinte, o 2018 m. Pjongčange pelnė du olimpinius bronzos medalius.

Jau anksčiau pasaulio taurę užsitikrinęs J.T.Boe sezoną baigė su 1262 taškais. Antras buvo jo brolis Tarjei Boe (1080 tšk.), trečias – J.Dale-Skjevdalis (949). Vytautas Strolia su 92 tšk. sezoną baigė 43-ias, o kiti lietuviai taškų nepelnė.

J.T.Boe taip pat laimėjo mažąjį krištolinį gaublį bendro starto lenktynių įskaitoje (252 tšk.). Jis po pergalės sekmadienį nežymiai aplenkė J.Dale-Skjevdalį (249).

Kitas pasaulio biatlono taurės sezonas lapkričio 30 d. turėtų prasidėti Suomijoje.