johannesas thingnesas boe

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johannesas thingnesas boe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johannesas thingnesas boe“.

Norvegas laimėjo paskutines sezono lenktynes, o pasaulio čempionas baigė karjerą

Kanadoje sekmadienį finišavo pasaulio biatlono taurės sezonas. Jį užbaigė vyrų 15 km bendro starto lenktynės. Eilinę pergalę šventė norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Jis numušė 19 taikinių iš 20 ir finišavo per 36 min. 3.4 sek. Už jo liko tautietis Johannesas Dale-Skjevdalis (+44.5 sek., 2 baudos ratai) bei prancūzas Emilienas Jacquelinas (+1:07.2, 3). Paskutines karjeros lenktynes baigė vokietis Benediktas Dollis. Jis finišavo 27-as (+3:41.8, 6) ir buvo gražiai išlydėtas varžovų.
2024-03-18

Vytautas Strolia pasaulio taurės lenktynėse neišsilaikė 20-uke

Penktadienį Norvegijoje prasidėjo septintasis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas, kuriame pasirodė ir Lietuvos atstovai. Vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse visas prizines vietas užėmė norvegai: nugalėjo Sturla Holmas Laegreidas (49:31.0 min., 0 baudos min.), aplenkęs Tarjei Boe (+28.5 sek.
2024-03-01

Pasaulio biatlono taurės persekiojimo lenktynėse – nepasirodęs Vytautas Strolia ir įspūdingas norvego triumfas

Hochfilcene (Austrija) vykstančiame antrajame šio sezono pasaulio biatlono taurės etape įspūdingą pergalę vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse pasiekė norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Po nelengvos sezono pradžios atsitiesęs norvegas startavo tik 11-as, bet sugebėjo iškovoti pergalę. J. T. Boe numušė 19 taikinių iš 20 ir finišavo per 33 min. 5.1 sek. Už jo liko net trys tautiečiai – Johannesas Dale-Skjevdalis (+22.6 sek.
2023-12-09

Pasaulio biatlono čempionate – pozicijas praradęs Strolia ir ir įspūdinga norvego persvara

Oberhofe (Vokietija) vykstančiame pasaulio biatlono čempionate sekmadienį paaiškėjo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynių prizininkai. Jokių vilčių konkurentams nepaliko norvegas Johannesas Thingnesas Boe. Jis startavo pirmas, uždengė visus 20 taikinių ir susikrovė triuškinantį pranašumą. Finišą J.T.Boe pasiekė per 33 min. 34.5 sek. ir paskutiniuose metruose galėjo visiškai atsipalaiduoti. J.T.Boe net 1 min. 11.2 sek.
2023-02-12

Pasaulio biatlono taurės etape – dar vienas puikus Strolios pasirodymas

Sekmadienį Kontiolahtyje (Suomija) vyksta paskutinės pirmo pasaulio biatlono taurės etapo varžybos. Vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse Vytautas Strolia pasirodė puikiai: startavęs iš 22 pozicijos mūsiškis palypėjo 11 laiptelių aukštyn bei finišavo 11-as. Pagal persekiojimo rungties laiką (atmetus atsilikimą po sprinto rungties) geriausias Lietuvos biatlonininkas buvo net šeštas. Per keturis šaudymo ruožus V.Strolia suklydo vos sykį – prašovė pirmą varžybų šūvį.
2022-12-04

Norvegijos biatlono legenda paaiškino, kodėl rusus reikia išmesti iš tarptautinių sporto varžybų

Pekino olimpiadoje net keturis aukso medalius susižėręs Norvegijos biatlonininkas Johannesas Thingnesas Boe paaiškino, kodėl pritaria sprendimui pašalinti rusus iš tarptautinių sporto varžybų. „Rusijos ir jos sporto izoliavimas, panašu, yra vienintelis būdas priversti Rusijos žmones pasipriešinti šalies valdžiai. Dabar Rusijoje gali greitai atsidurti kalėjime, jei pasakysi tai, ką galvoji. Dėl to daugelis rusų ir bijo prabilti“, – sakė J.T.Boe.
2022-05-19

Į prestižinę rungtį patekęs lietuvis: čia visi gali laimėti aukščiausią apdovanojimą

Tomas Kaukėnas verčia vieną naują šalies sporto istorijos puslapį po kito. 27-erų biatlonininkas sekmadienį Pjongčange varžysis masinio starto rungtyje, į kurią patenka pasaulio elitas. Bet kas dalyvauti negali Šiose varžybose dalyvauja 30 geriausių planetos biatlonininkų. Jie turi būti laimėję olimpinį medalį arba užimti 1–15 pasaulio reitingo poziciją. T. Kaukėnas į starto sąrašą įtrauktas dėl gerų rezultatų Pjongčango olimpinėse žaidynėse.
2018-02-17

Tarsi pasaka: iš ligos patalo – ant olimpinio podiumo

Neseniai Jakovo Fako karjera buvo pakibusi ant plauko. Tačiau biatloninkas į didįjį sportą grįžo su trenksmu – Pjongčange laimėjo sidabro medalį du milijonus gyventojų turinčiai Slovėnijai. Nežinojo, ar grįš „Tai – tarsi pasaka, – lygino J. Fakas. – Svajonė išsipildė. Tikėjausi laimėti medalį, bet labai sunkiai sirgau ir praleidau du pastaruosius sezonus. Kai esi profesionalas, sunku žiūrėti varžybas per televizorių. Tiesą pasakius, buvo momentų, kai nežinojau, ar mano kūnas dar pakels krūvius.
2018-02-15

Uodegoje likęs olimpinės rinktinės lyderis: kankinausi trasoje

Ketvirtadienio biatlono varžybos Lietuvos olimpinės rinktinės lyderiui Tomui Kaukėnui buvo prasčiausios iš visų startų Pjongčange. Lietuvis 20 kilometrų varžybose liko 78-as iš 86-ių sportininkų. „Šiandien slidės nelabai šliuožė. Kankinausi trasoje. Prieš kiekvieną šaudymą negalėjau normaliai pailsėti. Kažkokia apgaulinga savijauta. Ryte viskas buvo gerai, o varžybose negalėjau koncentruoti dėmesio ir šūviai lėkė pro šoną. Šiandien ne mano diena“, – TV3 kalbėjo T. Kaukėnas.
2018-02-15

Biatlono žvaigždes aplenkusio Vytauto Strolios iš vėžių neišmušė ir neįtikėtina situacija šaudykloje

Aukščiausia vieta karjeroje, pirmi įskaitiniai taškai bei būrys žvaigždžių už nugaros – antrojo pasaulio biatlono taurės etapo persekiojimo varžybos Vytautui Stroliai susiklostė kone tobulai. 48-as į trasą iššliuožęs biatlonininkas persekiojime palypėjo dešimčia pozicijų bei užėmė 38-ąją vietą. Pozicija geriausiųjų 40-uke ketvirtą sezoną biatlono varžybose startuojančiam lietuviui atnešė tris įskaitinius pasaulio taurės taškus – pirmuosius karjeroje.