Hochfilcene (Austrija) vykstančiame antrajame šio sezono pasaulio biatlono taurės etape įspūdingą pergalę vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse pasiekė norvegas Johannesas Thingnesas Boe.

Po nelengvos sezono pradžios atsitiesęs norvegas startavo tik 11-as, bet sugebėjo iškovoti pergalę. J. T. Boe numušė 19 taikinių iš 20 ir finišavo per 33 min. 5.1 sek. Už jo liko net trys tautiečiai – Johannesas Dale-Skjevdalis (+22.6 sek., 3 baudos ratai), sprinto laimėtojas Tarjei Boe (+28.4, 2) ir antrą vietą sprinte užėmęs Sturla Holmas Laegreidas (+39.2, 2). Tuo tarpu į penktą vietą iš trečios nukrito švedas Sebastianas Samuelssonas (+48.5, 3).

Vytautas Strolia turėjo teisę startuoti iš 58-os vietos, bet lenktynėse nepasirodė. Lietuvos biatlono rinktinę pastarosiomis dienomis kamuoja ligos.

Bendroje sezono įskaitoje T.Boe (290 taškų) aplenkė S.Samuelssoną (281) ir tapo naujuoju lyderiu. Į 3-ią vietą iš 9-os šoktelėjo J.T.Boe (229). V.Strolia su 22 tšk. nukrito į 42-ą vietą, o kiti lietuviai taškų dar neturi.

Šeštadienį dar vyks moterų 10 km persekiojimo lenktynės.