Penktadienį Norvegijoje prasidėjo septintasis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas, kuriame pasirodė ir Lietuvos atstovai.

Vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse visas prizines vietas užėmė norvegai: nugalėjo Sturla Holmas Laegreidas (49:31.0 min., 0 baudos min.), aplenkęs Tarjei Boe (+28.5 sek., 1) ir Vetlę Sjaastadą Christianseną (+1:05.6, 1). Favoritas norvegas Johannesas Thingnesas Boe buvo 5-as (+1:14.9, 2), o puikiai pasirodęs latvis Andrejus Rastorgujevas finišavo 6-as (+1:44.0, 1).

Vytautas Strolia numušė pirmus 10 taikinių ir šliuožė 20-uke, tačiau vėliau prašovė 3 kartus ir nukrito už taškų zonos – į 43-ią poziciją (+5:48.1, 3). Maksimas Fominas finišavo 58-as (+7:22.1, 3), Jokūbas Mačkinė – 81-as (+9:46.1, 3), o Tomas Kaukėnas – 84-as (+10:18.3, 5) tarp 94 dalyvių.

Bendroje sezono įskaitoje pirmas liko J.T.Boe (851 taškas), lenkiantis brolį T.Boe (783) ir dar vieną norvegą Johannesą Dale-Skjevdalį (745). V.Strolia (77) smuktelėjo į 40-ą vietą.

Individualių lenktynių įskaitoje nugalėjo J.T.Boe (195 tšk.). Jam atiteko mažasis krištolinis gaublys.

Šeštadienį tiek vyrų, tiek moterų lauks bendro starto lenktynės.