Ketvirtąją pergalę Eurolygos turnyro TOP-16 etapo H grupėje iškovojo ir vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA ekipa, kuri namuose 77:60 (27:13, 11:22, 17:14, 22:11) įveikė visas galimybes patekti į kitą etapą praradusius Stambulo „Fenerbahce-Ulker“ krepšininkus.

Aikštės šeimininkai labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po spurto 12:0 pirmojo ketvirčio viduryje jau turėjo solidžią persvarą - 25:10. Nors Damiras Mrsičius tolimu metimu buvo šiek tiek sumažinęs svečių deficitą (25:13), kėlinį keturiais taškais iš eilės baigė CSKA ekipa, kuri po pirmojo kėlinio jau turėjo keturiolikos taškų persvarą - 27:14.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Tolimų metimų pagalba svečiai ėmė sparčiai pažinti atsilikimą ir po Gordano Giričeko dvitaškio antroje ketvirčio pabaigoje Eurolygos čempionų pranašumas sumažėjo iki minimumo - 36:35.

Po didžiosios pertraukos Stambulo krepšininkai ir toliau lipo ant kulnų aikštelės šeimininkams, o Marquesas Greenas trečiajame kėlinyje sužaidus tris minutes tritaškiu rezultatą išlygino - 40:40. Visgi Maskvos komanda netrukus pelnė septynis taškus iš eilės (47:40), aikštės šeimininkai atitolo ir po trijų kėlinių vėl turėjo šešių taškų pranašumą - 55:49.

Lemiamą ketvirtį CSKA pradėjo spurtu 8:0 ir rungtynių baigtis iš dalies buvo išspręsta - 63:49. Per likusį laiką svečiams priartėti jau nebepavyko ir R.Šiškausko komanda iškovojo pergalę rezultatu 77:60.

28 su puse minutės aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė 9 (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 1/3) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 kartus, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir sykį pažeidė taisykles.

CSKA: E.Lorbekas 18 (dvitaškiai 5/5, tritaškiai 2/3), M.Smodišas 14, V.Khryapa, J.R.Holdenas ir R.Šiškauskas - po 9.

„Fenerbahce-Ulker“: G.Giričekas 15, M.Turkčanas 14 (10 atk. kam.), M.Greenas 12 (tritaškiai 3/8), O.Savas 8.