Tris kėlinius varžovus besiviję Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkai Eurolygos antrojo etapo H grupės rungtynėse namuose galiausiai 78:75 (16:15, 18:20, 24:26, 20:14) palaužė Zagrebo „Cibona“ klubą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Šioms rungtynėms teisėjavo lietuvis Tomas Jasevičius.

Prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui Kroatijos čempionai dar pirmavo trimis taškais (61:58), tačiau Lino Kleizos ir Nikolos Vujčičiaus vedini Pirėjo krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 65:61.

Nors po Tomislavo Zubčičiaus dvitaškio su pražanga rezultatas vėl tapo lygus (67:67), Milošas Teodosičius pataikė iš toli, Joshas Childressas pridėjo dėjimą iš viršaus, N.Vujčičius pelnė du taškus ir Pirėjo komanda vėl nutolo – 74:67. Per likusį laiką svečiams atsitiesti jau nebepavyko ir „Olympiacos“ iškovojo pergalę rezultatu 78:75.

25 minutes aikštelėje praleidęs L.Kleiza pelnė 10 (dvitaškiai 3/8, tritaškiai 1/3, baudos 1/2) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei tiek pat kartų pažeidė taisykles.

„Olympiacos“: M. Teodosičius 17 (5 rez. perd.), N. Vujčičius 16 (6 rez. per.), J. Childressas 11 (9 atk. kam.), L. Kleiza, L. Mavrokefalidis ir S. Schortsanitis – po 10.

„Cibona“: M. Tomas 23, J. Gordonas 20 (5 atk. kam., 5 rez. perd. 7 kl.), B. Bogdanovičius 15, L. Andričius 12.