Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynės tarp Paryžiaus „Saint – Germain“ ir „Strasbourg“ komandų baigėsi lygiosiomis 3:3.

Kevinas Gameiro jau 2-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Strasbourg“ ekipą į priekį 1:0.

Kylianas Mbappe 23-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Achrafas Hakimi 64-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą PSG ekipos naudai 2:1.

K.Mbappe 68-ąją minutę dar kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir dar labiau padidino svečių pranašumą 3:1.

Marco Verratti 76-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 2:3.

Anthony Caci 92-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 3:3.