Trečiadienį sužaistas antrasis UEFA Čempionų lygos pusfinalis, kuriame susitiko „Liverpool“ ir „Villarreal“ klubai. Pergalę namuose šventę Jurgeno Kloppo vadovaujami „Liverpool“ futbolininkai, kurie varžovus iš Ispanijos pranoko 2:0 (0:0).

Šeimininkai kiek aktyviau pradėjo mačą ir ilgiau kontroliavo kamuolį, bet sukurti itin pavojingų situacijų nepavyko. Kiek vėliau pirmąjį pavojingą smūgį atliko Sadio Mane, tačiau puolėjui pritrūko tikslumo.

„Villarreal“ ir toliau sėkmingai gynėsi. „Liverpool“ puolėjas Luizas Diazas 31-ąją minutę smūgiu iš už baudos aikštelės pabandė pelnyti įvartį, bet svečių vartininkas sužaidė patikimai.

Baigiantis kėliniui gerą progą turėjo Mohamedas Salahas, bet „Liverpool“ lyderio smūgis tikslo nepasiekė ir rezultatas liko nepakitęs.

Bet jau iškart po pertraukos šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį. 53-ąją minutę po Jordano Hendersono perdavimo į baudos aikštelę kamuolys lietė „Villarreal“ gynėją Pablo Estupinana, pakeitė kryptį ir įskriejo į vartus.

Jau vos po kelių minučių Anglijos ekipos sirgaliai dar sykį pašoko iš savo vietų.

55-ąją minutę M. Salahas puikiai tarp gynėjų perdavė kamuolį ir surado Sadio Mane, kuris kojų pirštų galais iššokęs vienas prieš vartininką padvigubino  „Liverpool“ persvarą 2:0.

Nuo tada šeimininkai dar labiau perėmė rungtynių kontrolę bei užtikrintai laikė žaidimo gijas savo rankose. Dar kelis sykius pavojingai atakavo, bet pritrūko tikslumo.

„Villarreal“ irgi bandė kurti, bet nesigavo visiškai nieko, net atliktu smūgių. Įdomu, kad Ispanijos ekipa mače iš viso vos kartą smūgiavo į varžovų vartus. Anglijos ekipa atliko net 20 smūgių, iš jų 5 į vartų plotą.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė „Liverpool“ pergalę 2:0.

Atsakomasis komandų mačas Ispanijoje vyks po savaitės.

Priminsime, kad kitame pusfinalyje antradienį „Manchester City“ 4:3 namuose pranoko Madrido „Real“.