Ž.Ilgauskas surinko 17 taškų

NBA lygos rungtynėse Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“ klubas namuose rezultatu 110:96 (12:28, 20:21, 26:30, 38:31) nugalėjo nukraujavusią Atlantos „Hawks“ ekipą.

Aukštaūgis iš Lietuvos per aikštelėje praleistas 32 minutes pelnė 17 taškų (7/11, 0/1 tritaškių, ¾ baudų) ir atkovojo 7 kamuolius.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 24 taškus pelnęs LeBronas Jamesas (7 atk. kam., 8 rez. perd.,), Mo Williamsas pridėjo 23, Delonte Westas 19.

„Hawks“ ekipoje, kuriai dėl traumų negalėjo padėti Speedy Claxtonas ir Joshas Smithas, išsiskyrė 21 tašką pelnęs Maurice‘as Evansas, Acie Law surinko 20, po traumos sugrįžusio Alo Horfordo sąskaitoje - 12 taškų (9 atk. kam.).

Šį sezoną puikiai rungtyniaujantis „Cavaliers“ klubas yra iškovojęs 10 pergalių ir patyręs vos 3 nesėkmes. Klivlendo komanda Rytų konferencijoje užima antrąją vietą. Tuo tarpu „Hawks“ klubas laimėjo 8, pralaimėjo 5 dvikovas ir Rytų konferencijoje užima penktąją vietą.

D.Songaila pelnė 13 taškų

Vašingtono „Wizards“ ekipa, kurioje rungtyniauja Darius Songaila, išvykoje rezultatu 117:122 (29:35, 29:25, 31:31, 28:31) nusileido Niujorko „Knicks“ klubui.

Lietuvis iš viso aikštelėje praleido 25 minutes ir per šį laiką pelnė 13 taškų (5/12 dvitaškių, 3/3 baudų) bei atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius.

Rezultatyviausiai „Wizards“ komandos gretose rungtyniavo 29 taškus pelnęs Antawnas Jamisonas (13 atk. kam.), Caronas Butleris pridėjo 23.

Nugalėtojams Quentinas Richardsonas pelnė 34 taškus (7/13 tritaškių, 12 atk. kam.), Nate‘as Robinsonas surinko 27, Wilsonas Chandleris ir Davidas Lee (12 atk. kam.) - po 22.

„Wizards“ klubas kol kas NBA lygoje laimėjo vos 1 dvikovą, patyrė 10 pralaimėjimų ir Rytų konferencijoje užima paskutiniąją vietą. Tuo tarpu „Knicks“ ekipos sąskaitoje - 7 pergalės ir 6 nesėkmės. Niujorko komanda Rytų konferencijoje šiuo metu užima šeštąją vietą.