wilsonas chandleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wilsonas chandleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wilsonas chandleris“.

Karaliaus trigubas dublis pergalės neatnešė

Karaliumi vadinamas LeBronas Jamesas surinko trigubą dublį, bet to pergalei buvo maža – Klivlando „Cavaliers“ šiąnakt NBA rungtynėse namie 117:126 (31:37, 31:36, 35:30, 20:23) pralaimėjo Denverio „Nuggets“ krepšininkams. Svečiai atitrūko pirmojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo dviženklę persvarą – 31:21. Nors „Cavaliers“ priartėjo, „Nuggets“ antrajame ketvirtyje vėl pabėgo – 71:57. Šeimininkai nepasidavė ir nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.
2018-03-04

Blankiai žaidęs Domantas Sabonis stebėjo Russello Westbrooko šou

Denveryje siautė Russellas Westbrookas, pasiekęs naują NBA rekordą, ištempęs komandą už ausų ir pataikęs pergalingą tritaškį. Jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ 106:105 palaužė vietos „Nuggets“. Nugalėtojams Domantas Sabonis taškų nepelnė.
2017-04-10

Donatas Motiejūnas rezultatyvias rungtynes praleido ant suolo

Donatas Motiejūnas nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo. Jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ savo aikštėje 131:134 nusileido Denverio „Nuggets“. Rungtynės Naujajame Orleane klostėsi atkakliai ir permainingai. Abi komandos žaidė rezultatyviai ir dar trečiojo kėlinio pabaigoje pelnė po šimtą taškų.
2017-04-05

TOP-5: tarp geriausių NBA nakties epizodų pateko ir buvusio žalgiriečio perdavimas

Praėjusios nakties NBA geriausiųjų vaizdų penketuką pradeda Majamio „Heat“ veteranas Dwyane'as Wade'as, kurio perdavimas perskrodė orą virš varžovų galvų, o komandos draugas ataką baigė galingu dėjimu. Ketvirtoje pozicijos – Oklahomos „Thunder“ gynėjas Russelas Westbrookas, kurio „piktas“ dėjimas nepaliko vilčių varžovams. Trečias šįkart – JAV rinktinės narys Kennethas Fariedas. Čia komentarų nereikia – žaidėjas ataką baigė dėjimu savo stiliumi.
2015-01-21

NBA: „Spurs“ šventė ketvirtą pergalę iš eilės

Ketvirtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo septintąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis bei nugalėtojo titulą ginantis San Antonijaus "Spurs" (27 pergalės ir 16 pralaimėjimų) klubas. Antradienį svečiuose 14,4 tūkst.
2015-01-21

Ch. Eidsono klubas pralaimėjo „Knicks“

Naujam NBA sezonui besirengianti Niujorko „Knicks“ komanda kontrolinėse rungtynėse rezultatu 106:91 (28:22, 28:13, 26:30, 24:26) įveikė Izraelio čempionus Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. 33 minutes aikštelėje praleidęs buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos gynėjas Chuckas Eidsonas pelnė 11 (dvitaškiai 5/9, tritaškiai 0/1, baudos 1/2) taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, suklydo net 7 kartus bei 3 sykius pažeidė taisykles.
2009-10-19

NBA: pateisintos šio sezono viltys

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas jau įpusėjo, taigi galima pabandyti įžvelgti tam tikrus kontūrus komandų, dalyvausiančių atkrintamosiose varžybose. Be to, abejose konferencijose yra aiškiai dominuojančios ekipos, kurių dalyvavimas didžiajame NBA finale tampa vis realesnis. Krepšinio ekspertai, sporto žurnalistai ir gerbėjai jau dabar dalina individualius apdovanojimus tam tikriems krepšininkams.
2009-02-13

K. Bryantas per mačą pelnė net 61 tašką!

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate pirmadienį Vakarų konferencijos lyderė Los Andželo „Lakers“ komanda svečiuose 126:117 (31:26, 34:28, 31:32, 30:31) nugalėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Svečių gretose nesulaikomas buvo Kobe Bryantas, surinkęs beveik pusę savo komandos taškų. „Lakers“ (38 pergalės/9 pralaimėjimai) gynėjas per 37 min.
2009-02-03

D. Songailos ekipa nutraukė nesėkmių seriją

Spurtas ketvirtajame Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynių tarp Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ir Niujorko „Knicks“ ekipų padėjo sostinės ekipai nutraukti šešių nesėkmių seriją.
2009-01-17

„Wizards“ su D. Songaila neatsilaikė prieš Niujorko „Knicks“ klubą

Šeštąją nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ekipa, kuri svečiuose 122:128 (30:36, 36:31, 21:27, 35:34) nusileido Niujorko „Knicks“ krepšininkams. Vos 6 su puse minutės aikštelėje praleidęs D.Songaila pelnė 2 (dvitaškiai 1/1) taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo ir prasižengė po kartą.