Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį Dainiaus Zubraus klubas "Washington Capitals" namie po pratęsimo sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0, 0:2, 1:0; 0:0) su nugalėtojos titulą ginančia "New Jersey Devils" ekipa.

Vašingtono komandai įvarčius pelnė Maikas Gryras (Mike Grier) ir Džoelas Kviatkovskis (Joel Kwiatkowski). D. Zubrus dėl kojos traumos nežaidė. Lietuvis susižeidė trečiadienį per rungtynes su "Buffalo Sabres". "Capitals" Bafale pralaimėjo 1:7 (0:1, 1:5, 0:1). Vienintelį įvartį svečiams pelnė Džefas Halpernas (Jeff Halpern). Nugalėtojams po tris įvarčius pelnė Maksimas Afinogenovas ir Miroslavas Šatanas. D. Zubrus žaidė tik 3 min. 17 sek.

"Capitals" klubas, po 39 rungtynių turintis 27 taškus, Rytų konferencijoje žengia priešpaskutinis, 14-tas.

Dariaus Kasparaičio komanda "New York Rangers" ketvirtadienį svečiuose 4:5 (1:2, 1:2, 2:1) nusileido "St. Louis Blues" klubui. Niujorko ekipai įvarčius pelnė Erikas Lindrosas (Eric Lindros), Petras Nedvedas, Martinas Ručinskis (Martin Rucinsky) ir Brajanas Lyčas (Brian Leetch). D. Kasparaitis vėl nežaidė dėl tarpšonkaulinių raumenų patempimo.

"Rangers" klubas, po 36 rungtynių surinkęs 38 taškus, Rytų konferencijoje išliko devintas.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

"Nashville Predators" - "Pittsburgh Penguins" 3:2"Washington Capitals" - "New Jersey Devils" 2:2"Boston Bruins" - "Toronto Maple Leafs" 3:2"Ottawa Senators" - "New York Islanders" 1:0"St. Louis Blues" - "New York Rangers" 5:4.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

"Pittsburgh Penguins" - "New York Islanders: 1:6"Tampa Bay Lightning" - "Florida Panthers" 2:2"Detroit Red Wings" - "Atlanta Thrashers" 6:5, po pratęsimo"Buffalo Sabres" - "Washington Capitals" 7:1"Columbus Blue Jackets" - "San Jose Sharks" 0:1"Carolina Hurricanes" - "Anaheim Mighty Ducks" 1:3"Calgary Flames" - "Colorado Avalanche" 1:2"Chicago Blackhawks" - "Vancouver Canucks" 3:4, po pratęsimo"Phoenix Coyotes" - "Los Angeles Kings" 4:0"Dallas Stars" - "Montreal Canadiens" 1:1.