martinas ručinskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martinas ručinskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martinas ručinskis“.

Devintas rezultatyvus Dainiaus Kaspraičio perdavimas

Devintą rezultatyvų perdavimą keturiasdešimt pirmose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Darius Kasparaitis, o lietuvio Niujorko "Rangers" klubas antradienį savo aikštelėje 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) nugalėjo Niujorko "Islanders" ledo ritulininkus. Po šios - aštuonioliktos pergalės per 43 mačus - "Rangers" (45 tšk.) išstūmė varžovus iš trečiosios pozicijos Atlanto pogrupyje, o Rytų konferencijoje iš dešimtosios vietos pakilo į aštuntąją.
2004-01-14

Aštuntas rezultatyvus Dariaus Kasparaičio perdavimas NHL pirmenybėse

Aštuntą rezultatyvų perdavimą trisdešimt devintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko gynėjas Darius Kasparaitis, o lietuvio Niujorko "Rangers" klubas šeštadienį svečių aikštelėje 3:2 (3:0, 0:2, 0:0) nugalėjo Niujorko "Islanders" ledo ritulininkus. Po tikslaus lietuvio perdavimo 8-ą minutę įvartį į aikštelės šeimininkų vartus įmušė Martinas Ručinskis.
2004-01-11

"Capitals" sužaidė lygiosiomis su praėjusio sezono čempionais

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį Dainiaus Zubraus klubas "Washington Capitals" namie po pratęsimo sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0, 0:2, 1:0; 0:0) su nugalėtojos titulą ginančia "New Jersey Devils" ekipa. Vašingtono komandai įvarčius pelnė Maikas Gryras (Mike Grier) ir Džoelas Kviatkovskis (Joel Kwiatkowski). D. Zubrus dėl kojos traumos nežaidė.
2004-01-02

Ikisezoninių NHL rungtynių seriją Dariaus Kasparaičio klubas baigė pergale

Devynių ikisezoninių Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) mačų seriją pergale baigė Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" komanda, šeštadienį svečiuose 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) įveikusi Bostono "Bruins" komandą. Svečiams, kurie šioje serijoje iškovojo penkias pergales bei patyrė keturis pralaimėjimus, įvarčius pelnė Petras Nedvedas ir Martinas Ručinskis.