Devintą rezultatyvų perdavimą keturiasdešimt pirmose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Darius Kasparaitis, o lietuvio Niujorko "Rangers" klubas antradienį savo aikštelėje 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) nugalėjo Niujorko "Islanders" ledo ritulininkus.

Po šios - aštuonioliktos pergalės per 43 mačus - "Rangers" (45 tšk.) išstūmė varžovus iš trečiosios pozicijos Atlanto pogrupyje, o Rytų konferencijoje iš dešimtosios vietos pakilo į aštuntąją.

Įvartį po tikslaus D.Kasparaičio perdavimo trečiame kėlinyje (46:14) pelnė rusas Aleksejus Kovaliovas ir rezultatas tapo 3:1.

Pats lietuvis per 15 žaidimo minučių nė karto nesmūgiavo į varžovų vartis bei trečiojo kėlinio pradžioje gavo dvi baudos minutes.

Be devynių rezultatyvių perdavimų, D.Kasparaitis šiame sezone yra per pelnęs vieną įvartį.

Antradienio mače "Rangers" ekipai po vieną įvartį pelnė Ericas Lindrosas, Tomas Poti bei čekas Martinas Ručinskis.

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Jasonas Blake`as.

Beje, šiame sezone "Rangers" ledo ritulininkai laimėjo visus keturis tarpusavio mačus prieš "Islanders".