Pratęsimo dramoje pergalę iškovojo Čikagos „Bulls“ (24/27), kuri rezultatu 129:123 (22:33, 25:36, 36:23, 32:23, 14:8) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (35/16) krepšininkus.

Coby White'as ir DeMaras DeRozanas pelnė po 33 taškus nugalėtojams, o 24 pridėjo ir Nikola Vucevičius.

„Bulls“ prieš „Timberwolves“ stojo po pralaimėjimo Domanto Sabonio atstovaujamai Sakramento „Kings“.

Minesotos komandai Anthony Edwardsas pelnė 38 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Karlas-Anthony Townsas pelnė 33 taškus, tačiau to nepakako.

Įpusėjus rungtynėms „Timberwolves“ turėjo 22 taškų pranašumą, o likus prabėgus kiek mažiau nei 2 min. trečiojo ketvirčio A. Edwardsas tritaškiu persvėrė rezultatą 74:51.

Visgi C. White'as po pertraukos vėl išvedė „Bulls“ į priekį.

K. Townso tritaškis likus 50,5 sekundės išlygino rezultatą, o D. DeRozanas praleido progą laimėti rungtynes per pagrindinį laiką ir komandos ėjo į pratęsimą.

D. DeRozanas išpirko savo kaltę pelnydamas pirmuosius šešis „Bulls“ taškus per pratęsimą ir penktą kartą šį sezoną peržengė 30 taškų ribą. Tai ir nulėmė Čikagos komandos pergalę prieš vienus Vakarų konferencijos lyderių.

„Bulls“ laimėjo nepaisant to, kad Patrickas Williamsas ir Zachas LaVine'as, kuriam šią savaitę bus atlikta sezoną baigianti dešinės pėdos operacija, yra patyrę traumas.

Ketvirtadienį „Timberwolves“ vyks į Milvokį, kur susitiks su „Bucks“ krepšininkais, o „Bulls“ stos prieš Memfio „Grizzlies“.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 33 (5 rez. perd., 4 per. kam.), Coby White’as 33 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikola Vucevičius 24 (6 atk. kam.), Andre Drummondas 16 (16 atk. kam., 4 blok.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 38 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 33 (5 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 13, Rudy Gobertas 12 (16 atk. kam.), Nazas Reidas 10 (4 atk. kam.).