Pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (4/8) komanda, kuri namuose 81:76 (23:20, 18:18, 15:17, 25:21) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/8) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Maccabi“ atsiliko vienu tašku, bet „Crvena Zvezda“ po to per daugiau nei keturias minutes pelnė tik vieną tašką.

Tuo tarpu „Maccabi“ į pergalę atvedė Elijahas Bryantas, kuris vienas pats pelnė devynis taškus iš eilės ir šeimininkai tada pirmavo 78 – 71.

E.Bryantas nugalėtojams pelnė 18 taškų, o su 23 taškais rezultatyviausias buvo Scottie Wilbekinas.

„Maccabi“ su šia pergale nutraukė trijų nesėkmių seriją.

Pralaimėjusiems Jordanas Loydas pelnė 24 taškus, bet jo vedama ekipa krito trečią kartą iš eilės.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23, Elijahas Bryantas 18, Othello Hunteris 13, Chrisas Jonesas 8.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 24, Dejanas Davidovacas 14, Johhny O’Bryantas 13.