Be Cristiano Ronaldo pagalbos besivertusi Portugalijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos A grupės rungtynėse 3:0 sutriuškino Azerbaidžano futbolininkus.

Bernardo Silva 26-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Portugalijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Andre Silva 31-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino portugalų pranašumą šiame susitikime 2:0.

Diogo Jota 75-ąją minutę smūgiu galva tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Priminsime, jog C.Ronaldo praėjusiame susitikime išplėšė portugalams dramatišką pergalę prieš airius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų žaidėju rinktinėse (111 įvarčių). Pastarasis tai švęsdamas nusirengė marškinėlius ir užsidirbo geltoną kortelę, dėl kurios turėjo praleisti rungtynes su Azerbaidžanu.