0

Penktadienį Vokietijoje buvo oficialiai atidarytas naujasis 2013-14 metų sezono „Bundesliga“ čempionatas.

Vieninteliame mače pirmieji žaidė čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie susigrūmė su Menchengladbacho „Borussia“. Užtikrintą pergalę rezultatu 3-1 iškovojo šeimininkai.

Josepo Guardiolos auklėtiniai pirmajame kėlinyje į varžovų vartus pasiuntė du įvarčius. Pirmasis pasižymėjo Arjenas Robbenas, o kiek netrukus rezultatą padvigubino Mario Mandžukičius.

Vis dėlto Bavarijos ekipai nepavyko išsaugoti „sausų“ vartų ir į Manuelio Neuerio vartų tinklą kamuolį pasiuntė komandos draugas Dante, kuris pelnė įvartį į savus vartus.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ nesiliovė kurti pavojingas atakas. 67-ąją minutę prie Menchengladbacho ekipos vartų buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurio nerealizavo Thomas Mulleris, tačiau vos po kelių sekundžių buvo užfiksuotas dar vienas baudinys, kurį šį kartą realizavo Davidas Alaba.