Trečiadienio UEFA Čempionų lyga buvo neįtikėtinai įdomi. Keturių įvarčių deficitą po pirmų rungtynių turėjusi „Barcelona“ perrašė istoriją, o Dortmundo „Borussia“ sumindė prieš tai laimėjusią Lisabonos „Benfica“.

Vokietijos ekipa iš Lisabonos parsivežė įvarčio deficitą, tačiau jau Portugalijoje įrodinėjo, kad yra geresnė komanda. Tai jie rezultatu parodė namuose, kur sumindė varžovus net 4:0.

Dortmunde rungtynės prasidėjo įvarčiu. Pirmose tarpusavio rungtynėse itin nesėkmingai rungtyniavęs Pierre`as-Emerickas Aubameyangas po kampinio galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino bendrą rezultatą.

Antrasis įvartis krito jau po pertraukos, kai progos neišnaudojo pirmojo įvarčio autorius, tačiau jau už kelių sekundžių Christianas Pulišičius pasiuntė kamuolį į tinklą 59-ąją minutę.

Praėjo vos dvi minutės ir P. E. Aubameyangas po puikaus perdavimo išnėrė baudos aikštelėje ir pelnė trečiąjį Dortmundo klubo įvartį bei pasiuntė varžovus į nokdauną.

Aubameyangas, Aubameyangas, Aubameyangas! Dar vieną įvartį muša pirmosiose rungtynėse tylėjęs futbolininkas ir „Borussia“ priekyje jau 4:0.

„Barcelona“ ekipos laukė itin sunki misija. Jiems reikėjo įmušti keturis įvarčius be atsako, kad žaistų pratęsimą, o penkis – kad žengtų į kitą etapą. Nors iš pradžių viltys buvo gyvos, viską, atrodė, sudaužė Edinsono Cavani įvartis. Tada įvyko tai, kas pateks į Čempionų lygos metraščius. „Barcelona“ mušė dar tris įvarčius ir palaužė varžovus 6:1 bei žengė į kitą etapą. Dar nei vienai komandai istorijoje nebuvo pavykę panaikinti keturių įvarčių deficito.

Pirmasis įvartis „Camp Nou“ stadione krito jau 3-ąją minutę. Liusas Suarezas galva pasiuntė kamuolį į tinklą ir, nors varžovai kamuolį iš vartų išmušė, vartų linijos technologija patvirtino, kad įvartį įskaitę teisėjai nesuklydo.

Andresas Iniesta 40-ąją minutę puikiai sužaidė iki pabaigos, o nesėkmingai kamuolį išmušti bandęs Kurzawa įsimušė į savo vartus.

48-ąją minutę baudos aikštelėje krito Neymaras. Nors iš pradžių teisėjas neskyrė 11 metrų baudinio, tačiau po pasitarimo su asistentu parodė į žymą ir Lionelis Messi pelnė trečiąjį komandos įvartį.

52-ąją minutę, kai Edinsonas Cavani sudrebino virpstą ir nepelnė įvarčio, kuris būtų privertęs Barselonos ekipą mušti dar tris.

Tačiau „Barcelona“ klubo viltys dužo jau 62-ąją minutę, kai tas pats E. Cavani pasinaudojo puikia proga bei pasiuntė kamuolį į „Barcelona“ ekipos vartus. Po šio smūgio „Camp Nou“ šeimininkams reikėjo mušti tris įvarčius per pusę valandos.

Įvartį pelnė brazilas Neymaras, jis preciziškai tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį virš gyvatvorės.

Tuo viskas nesibaigė. Luisas Suarezas krito baudos aikštelėje, o teisėjas skyrė dar vieną 11 metrų baudinį. Jį realizavo Neymaras ir reikėjo vos vieno tikslaus smūgio.

Visas pajėgas į priekį metusi „Barca“ bandė mušti ir neįtikėtina, bet jiems tai pavyko. Sergi Roberto po standarto išniro prieš vartininką ir pelnė įvartį, perrašiusį Čempionų lygos istoriją.