Paryžiuje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos vyrų ir moterų teniso pirmenybėse trečiadienį toliau žaidžiami pirmojo rato susitikimai.

Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys pirmojo aštuntuko žaidėjos: antrąjį reitingą turinti Marija Šarapova 6:3, 7:6 (7:4) įveikė prancūzę Emilie Loit, kita Rusijos tenisininkė trečioji pagal skirstymą Svetlana Kuznecova 6:0, 6:3 nugalėjo tėvynainę Jekateriną Byčkovą ir septintoji turnyro raketė Ana Ivanovič 6:2, 6:0 sutriuškino švedę Sofią Arvidsson.

Agnes Szavay (Vengrija) - Anne Kremer (Liuksemburgas) 7:5, 6:2;

Jill Craybas (JAV) - Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) 6:1, 2:6, 6:4.

Vieninteliame trečiadienį jau pasibaigusiame vyrų vienetų varžybų mače ispanas Oscaras Hernandezas 7:6 (7:4), 6:0, 6:2 nugalėjo argentinietį Juaną-Pablo Guzmaną.

Atvirųjų Prancūzijos teniso pirmenybių bendrą prizų fondą sudaro 15,26 mln. eurų.