victoria azarenka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „victoria azarenka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „victoria azarenka“.

„US Open“: Andy's Murray‘us ir Rafaelis Nadalis pralaimėjo, bet tik po setą

Niujorke vykstantis paskutinis šiemet „Didžiojo kirčio“ teniso turnyras „US Open“ įgauna pagreitį. Artėja lemiamų kovų metas, nes iš varžybas pradėjusių 128-ių žaidėjų liko jau tik 32. Kuriam iš jų pavyks nužygiuoti iki titulo taip nė karto ir nesuklupus? Favoritai turėjo, ką veikti Vyrų vienetų varžybose vakar favoritai turėjo kaip reikiant paplušėti. Daugeliui iš jų nepavyko nušluoti savo priešininkų „sausu“ rezultatu 3:0. Tiesa, labai didelių staigmenų užfiksuota nebuvo.
2009-09-05

Dvi pasaulio teniso legendos ištarė „sudie“

Vakar Niujorke toliau tęsėsi paskutinis šiemet „Didžiojo kirčio“ („Grand Slam“) teniso turnyras – „US Open“, vykstantis net nuo 1881 metų. Tiesa, trečiadienis buvo neeilinė diena. Vienu metu su didžiuoju tenisu atsisveikino net dvi jo legendos. M. Safinas dėl nieko nesigaili 29-erių metų Rusijos tenisininkas Maratas Safinas pralaimėjimu jau pirmajame „US Open“ turnyro rate baigė savo karjerą „Didžiojo kirčio“ („Grand Slam“) serijos turnyruose.
2009-09-03

„US Open“ turnyre – čempionų pergalės

Niujorke startavo paskutinis šiemet „Didžiojo kirčio“ („Grand Slam“) teniso turnyras – „US Open“, vykstantis net nuo 1881 metų. Sėkmingai varžybas pradėjo praėjusių metų čempionai – šveicaras Rogeris Federeris ir amerikietė Serena Williams. Lengva pergale šių metų „US Open“ turnyre, kurio bendrą prizų fondą sudaro rekordinė 21,6 mln. JAV dolerių suma, startavo penkiskart jo nugalėtojas 28-erių metų šveicarų maestro Rogeris Federeris. Jis vos per 1 val. 28 min.
2009-09-01

Vimbldono turnyro pusfinalyje – amerikiečių ir rusių karas

Vakar Londono priemiestyje Vimbldone buvo sužaisti seniausio ir prestižiškiausio viso pasaulio teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro net 14,75 mln. eurų, moterų varžybų ketvirtfinalio susitikimai. Juose staigmenų užfiksuota nebuvo – pergales ir kelialapius į pusfinalį iškovojo viso favoritės.
2009-07-01

Amerikiečių, italių, rusių, čekių ir prancūzių pergalės Vimbldone

Anglijoje tęsiasi 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautinis Vimbldono teniso turnyras.Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrąjį ratą sėkmingai įveikė dvi amerikietės.
2007-06-27

Atvirajame Prancūzijos teniso čempionate tęsiasi pirmojo rato susitikimai

Paryžiuje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos vyrų ir moterų teniso pirmenybėse trečiadienį toliau žaidžiami pirmojo rato susitikimai.Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys pirmojo aštuntuko žaidėjos: antrąjį reitingą turinti Marija Šarapova 6:3, 7:6 (7:4) įveikė prancūzę Emilie Loit, kita Rusijos tenisininkė trečioji pagal skirstymą Svetlana Kuznecova 6:0, 6:3 nugalėjo tėvynainę Jekateriną Byčkovą ir septintoji turnyro raketė Ana Ivanovič 6:2, 6:0 sutriuškino švedę Sofią Arvidss...