vera dushevina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vera dushevina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vera dushevina“.

Atvirajame Prancūzijos teniso čempionate tęsiasi pirmojo rato susitikimai

Paryžiuje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos vyrų ir moterų teniso pirmenybėse trečiadienį toliau žaidžiami pirmojo rato susitikimai.Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys pirmojo aštuntuko žaidėjos: antrąjį reitingą turinti Marija Šarapova 6:3, 7:6 (7:4) įveikė prancūzę Emilie Loit, kita Rusijos tenisininkė trečioji pagal skirstymą Svetlana Kuznecova 6:0, 6:3 nugalėjo tėvynainę Jekateriną Byčkovą ir septintoji turnyro raketė Ana Ivanovič 6:2, 6:0 sutriuškino švedę Sofią Arvidss...
2007-05-30

WTA serijos teniso turnyre Dubajuje paaiškėjo ketvirtfinalio dalyvės

Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) vykstančiame WTA serijos moterų teniso turnyre (Dubai Duty Free Women`s Free Open) trečiadienį sužaisti aštuntfinalio mačai, kuriuose paaiškėjo ketvirtfinalio dalyvės.
2007-02-22

Staigmenos WTA ir ATP serijos teniso turnyre Sidnėjuje

Sidnėjuje tęsiasi WTA ir ATP serijų "Medibank International" moterų ir vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 1 mln. JAV dolerių. Pirmadienį varžybas pradėjo vyrai, o moterys toliau tęsė pirmojo rato kovas. Jau po pirmosios kovos iš turnyro pasitraukė triskart (1997, 2001 ir 2002 m.m.) šio turnyro nugalėtoja penktąjį reitingą turėjusi šveicarė Martina Hingis, 4:6, 6:4, 3:6 nusileidusi serbei Jelenai Jankovič. Nepasisekė ir rusei Dinarai Safinai.