oscaras hernandezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oscaras hernandezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oscaras hernandezas“.

R. Berankio skriaudikas patampė nervus pačiam R. Nadaliui

Vakar Niujorke prasidėjo prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „US Open“ teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro net 20,657 milijonų JAV dolerių. Jau pirmajame rate nepasisekė mūsiškio Ričardo Berankio skriaudikui atrankos varžybose vokiečiui Bjornui Phau, kuris po atkaklios kovos 6:7, 3:6, 6:7 nusileido pirmajai pasaulio raketei ispanui Rafaeliui Nadaliui.
2008-08-26

„Roland Garros" teniso turnyre dominuoja ispanai

Paryžiaus „Roland Garros" kortuose tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Vyrų vienetų varžybų favoritas šveicaras Rogeris Federeris pirmojo rato mače 6:4, 6:4, 6:3 nugalėjo amerikietį Samą Querrey, vienuoliktoji raketė čekas Tomašas Berdychas 6:1, 6:0, 6:0 sutriuškino australą Robertą Smeetsą, o dvyliktas pagal reitingą ispanas Tommy's Robredo 5:7, 6:4, 6:1, 6:4 įveikė argentinietį Guillermo Corią.
2008-05-26

Kasablankos teniso turnyro sėkmingai žaidžia šeimininkas

Maroke tęsiasi ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Grand Prix Hassan II", kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. eurų. Vienetų varžybų aštuntfinalyje antradienį pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko argentinietis, du prancūzai ir korto šeimininkas: 3-Augustin Calleri (Argentina) - Olivier Patience (Prancūzija) 6:2, 7:5; 4-Marc Gicquel (Prancūzija) - Guillermo Coria (Argentina) 6:1, 2:6,  7:6 (7:2); Gilles Simon (Prancūzija) - Boris Pašanski (Serbija) 3:6, 6:4, 6:3; ...
2008-05-21

Atvirajame Prancūzijos teniso čempionate tęsiasi pirmojo rato susitikimai

Paryžiuje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos vyrų ir moterų teniso pirmenybėse trečiadienį toliau žaidžiami pirmojo rato susitikimai.Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys pirmojo aštuntuko žaidėjos: antrąjį reitingą turinti Marija Šarapova 6:3, 7:6 (7:4) įveikė prancūzę Emilie Loit, kita Rusijos tenisininkė trečioji pagal skirstymą Svetlana Kuznecova 6:0, 6:3 nugalėjo tėvynainę Jekateriną Byčkovą ir septintoji turnyro raketė Ana Ivanovič 6:2, 6:0 sutriuškino švedę Sofią Arvidss...