Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Valencia“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Hugo Duro ir Romanas Jeremčiukas per tris minutes pelnė po įvartį ir „Valencia“ sužaidus pusvalandį įgijo dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Visgi išsaugoti tokio rezultato nepavyko, nes jį pirmojo kėlinio pabaigoje sušvelnino Vinicijus Junioras 1:2.

Vinicijus Junioras antrajame kėlinyje dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir jau atstatė pusiausvyrą 2:2. Rungtynių pabaigoje teisėjas skyrė „Valencia“ ekipai vienuolikos metrų baudinį, tačiau šis sprendimas buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Galiausiai „Real“ dar pavyko išplėšti pergalę, bet Jude'o Bellinghamo įvartis nebuvo įskaitytas, nes teisėjas Madrido komandos atakos metu sušvilpė, kad rungtynės baigėsi.

Visgi „Real“ futbolininkai buvo įsiutę, kad tai jis padarė dar vystantis pavojingai atakai, kuri po keletos sekundžių ir virto įvarčiu.

„Real“ futbolininkai po šio epizodo supuolė prie teisėjo, o J. Bellinghamas už kalbas dar buvo išvytas iš aikštės jau po finalinio švilpuko.