Bergamo „Atalanta“ tęsia užtikrintą žygį UEFA Čempionų lygoje. Italų komanda antradienio vakarą išvykoje 4:3 (2:1) nugalėjo „Valencia“, antrą kartą iš eilės ispanų komandai įmušė keturis įvarčius ir pateko tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų.

Valensijoje visus keturis „Atalanta“ įvarčius pelnė puolime tiesiog fantastiškai atrodęs slovėnas Josipas Iličičius.

Puolėjas po du įvarčius pelnė abejuose kėliniuose. Slovėnas išvykoje pasižymėjo 3, 43, 71 ir 82 minutėmis.

Bergamo futbolininkas viso aštuntfinalyje pelnė penkis įvarčius. Pirma dvikova namuose baigėsi triuškinančia pergale 4:1. Bendru rezultatu italai laimėjo net 8:4.