Dainiaus Adomaičio treniruojamos Lietuvos rinktinės slaptuoju ginklu tapęs Arnas Butkevičius sekmadienį vėl demonstravo solidų žaidimą.

Klaipėdos arenoje palaikomas savo kraštiečių rinktinės naujokas padėjo įveikti svečius iš Suomijos 80:60 (26:18, 15:13, 26:13, 13:16).

Po dviejų kėlinių pirmą kartą aikštėje pasirodęs lengvasis krašto puolėjas ne tik sėkmingai gynėsi, bet ir pradėdavo uraganinius rinktinės išpuolius greitajame puolime.

O vieną iš greitų atakų jis pats užbaigė galingu dėjimu sau būdingu stiliumi.

Bene tiksliausiai savo žadimo vaidmenį rinktinėje suprantantis A. Butkevičius nors ir tepelnė du taškus, tačiau pagal „plius minus“ reitingą užfiksavo trečią geriausią rezultatą komandoje (+12), nusileisdamas tik Mindaugui Kuzminskui (+17) ir Domantui Saboniui (+13). Ir visą tai jis atliko vos per dešimt žaidimo minučių.

„Tikrai jaudulio nėra, noriu mėgautis rungtynėmis ir noriu išeiti, duoti komandai tą energiją, ką darau įprastai. Būdamas čia aš mėgaujuosi kiekviena minute aikštelėje“, – po rungtynių sakė A. Butkevičius.