Antrąjį įvartį Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionate įmušė Mantas Savėnas, o lietuvio Novotroicko „Nosta“ klubas 14 turo susitikimą su Maskvos „Sportakademklub“ ekipa trečiadienį namuose baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Visą susitikimą žaidęs lietuvis (49 min.) po pertraukos realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą.

Svečiai pirmavo po tikslaus Rinato Mavletdinovo (31 min.) smūgio nuo 11 metrų žymos.

Beje, pirmajame kėlinyje buvo skirtas dar vienas 11 metrų baudinys, tačiau svečių puolėjo Dmitrijaus Tichonovo (18 min.) smūgį atrėmė „Nosta“ ekipos vartininkas Denisas Vavilinas.

Iškovoję 23-ąjį tašką „Nosta“ futbolininkai 22-jų komandų turnyre smuktelėjo į septintąją vietą, o „Sportakademklub“ vienuolikė su 14 taškų yra šešiolikta.

Po 14 turų turnyro lentelės priekyje Machačkalos „Anži“ ir Rostovo „Rostov“ klubai. Jie turi po 29 taškus ir tašku lenkia Jekaterinburgo „Ural“ komandą.