nosta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nosta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nosta“.

Arūnas Klimavičius pergalę „Ural“ ekipai išplėšė 93 minutę

Pirmadienį Rusijos I-oje futbolo lygoje buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai, kuriuose abiems klubams, savo gretose turintiems futbolininkus iš Lietuvos, pasisekė skirtingai. Trečią pridėto laiko minutę Arūno Klimavičiaus pelnytas įvartis atnešė pergalę Sverdlovsko srities „Ural“ ekipai, kuri savo aikštėje 2:1 (0:1) įveikė „Vitjaz“ futbolininkus. Rungtynes tiek A.Klimavičius, tiek Robertas Poškus pradėjo startinėje „Ural“ ekipos sudėtyje, tačiau R.Poškus buvo pakeistas 39-ąją minutę.
2009-05-26

Jose Couceiro į Lietuvos futbolo rinktinę pakvietė 22 žaidėjus

Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris portugalas Žozė Koseiras (Jose Couceiro) rengtis 2010 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Rumunijos komanda pakvietė 22 žaidėjus. Į šalies nacionalinę komandą pakviestas tik vienas Lietuvoje rungtyniaujantis futbolininkas - Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Povilas Lukšys. Lietuviai su rumunais žais birželio 6 dieną Marijampolėje.
2009-05-25

R. Poškus tikisi sugrįžti į Lietuvos rinktinę

Lietuvos futbolininkas Robertas Poškus pagaliau gali ramiau atsipūsti. Kelis mėnesius nesėkmingai ieškojęs naujos komandos, lietuvis savaitės pradžioje sukirto rankomis su Rusijos Jekaterinburgo klubu „Ural“. Rusijos pirmojoje šalies lygoje rungtyniaujanti ekipa R.Poškui pasiūlė dvejų metų sutartį. Po metų, abejoms pusėms pageidaujant, kontraktas gali būti peržiūrėtas. Ilgos klubo paieškos „Parašai su klubu „Ural“ jau sudėti.
2009-02-18

Į Lietuvos futbolo rinktinę pakviesti tik du „A lygos“ žaidėjai

Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris portugalas Jose Couceiro rengtis 2010 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Serbijos ir Farerų salų ekipomis pakvietė 23 žaidėjus. Į šalies nacionalinę komandą pakviesti tik du Lietuvoje rungtyniaujantys futbolininkai - Kauno „FBK Kaunas“ gynėjas Irmantas Zelmikas ir saugas Linas Pilibaitis.
2008-10-03

Rusijoje – net trys M. Savėno įvarčiai!

Šiandien Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionate sužibėjo saugas iš Lietuvos Mantas Savėnas. Mūsiškis rungtynėse su Rostovo SKA ekipa pelnė net tris įvarčius ir padėjo savo komandai Novotroicko „Nostai“ iškovoti įspūdingą pergalę rezultatu 4:0. 26-erių metų panevėžietis kamuolį į varžovų vartus pasiuntė 6-ą, 42-ą ir 87-ą minutėmis. Po šios pergalės Novotroicko „Nosta“ vienuolikė Rusijos pirmojoje lygoje ir toliau žengia šeštoje vietoje.
2008-09-28

Ar M. Stankevičiui ir kompanijai pavyks dar kartą sudrebinti Europą?

Šeštadienį išvykoje nepadoriu rezultatu net 3:0 su Rumunija susidorojusių lietuvių šiandien Marijampolėje laukia ne ką mažiau intriguojanti akistata su Austrijos vienuolike, kuri savaitgalį taip pat pateikė sensaciją - 3:1 nuskriaudė Prancūzijos futbolininkus. Kas ką nustebins šį kartą? Austrai atvyko pergalės Vakar po pietų Karmėlavos oro uoste nusileidusi Austrijos rinktinė be užuolankų išdėstė savo planus - iš Lietuvos išsivežti tris taškus.
2008-09-10

Per mačą Rusijoje M. Savėnas pelnė net du įvarčius

Šiandien buvo sužaistas vienas Rusijos pirmosiosios futbolo lygos 25-ojo turo mačas. Jame Irkutsko „Zvezda“ namie 1:4 (0:2) neatsilaikė prieš Novotroicko „Nosta“ ekipą. Net du įvarčius nugalėtojams pelnė Lietuvos rinktinės saugas Mantas Savėnas. Mūsiškis pasižymėjo 36 ir 74 minutėmis. Po šios pergalės 22-iejų komandų turnyre „Nosta“, nepralaiminti jau devynerių rungtynių iš eilės, užima penktąją vietą.
2008-08-06

Manto Savėno ekipa Rusijos pirmajame futbolo divizione penkta

Devintą pergalę devynioliktose Rusijos pirmosios futbolo lygos rungtynėse iškovojo bei 22 komandų turnyre į penktąją vietą iš šeštosios pakilo Manto Savėno Novotroicko „Nosta“ (33 tšk.) komanda. Penktadienį XX turo mače „Nosta“ futbolininkai namuose 2:1 (1:0) nugalėjoje aštuntojoje pozicijoje esančius Novosibirsko „Sibir“ (29 tšk.) futbolininkus. Lietuvis šiame mače žaidė iki 74-os minutės, o po jo perdavimo pirmąjį įvartį į svečių vartus pelnė gynėjas Maksimas Budnikovas (15 min.
2008-06-28

M. Savėno klubas Rusijoje išplėšė lygiąsias

Rusijos pirmosios futbolo lygos 19 turo rungtynes Manto Savėno Novotroicko „Nosta“ (30 tšk.) ekipa antradienį namuose baigė lygiosiomis 2:2 (1:0) su Jekaterinburgo „Ural“ (34 tšk.) futbolininkais bei 22 komandų turnyre tebėra šešta. Lietuvis šiame mače žaidė iki 65-os minutės, o po M. Savėno perdavimo pirmąjį įvartį į svečių vartus įmušė Dmitrijus Podružka (41 min.). Antrojo įvarčio autorius į ketvirtąją vietą čempionate užimančios „Ural“ komandos vartus - Vadimas Jančiukas (80 min.
2008-06-25

M. Savėno ekipa Rusijoje – jau šešta

Aštuntą pergalę Rusijos pirmosios futbolo lygos septynioliktose rungtynėse iškovojo bei 22 komandų turnyre iš aštuntosios vietos į šeštąją pakilo Manto Savėno Novotroicko „Nosta“ (29 tšk.) ekipa. Antradienį namuose „Nosta“ futbolininkai 1:0 (0:0) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje esančią Podolsko „Vitiaz“ (22 tšk.) komandą. Lietuvis šiame mače žaidė iki 89-os minutės. Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Vadimas Jančiukas (27 min.