Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (3/3) komanda, kuri namuose 91:89 (22:24, 27:26, 18:22, 24:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (2/5).

Šeimininkus į pergalę vedė Rodrigue’as Beauboisas, kuris pelnė 23 taškus ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Be to, paskutinę mačo minutę jis įmetė labai svarbius taškus ir dvikovos pabaigoje blokavo varžovo metimą.

Stambulo komanda atsiliko beveik visą antrąją mačo pusę, kol paskutinę rungtynių minutę Tiboras Pleissas išvedė turkus į priekį.

Kitoje atakoje „Maccabi“ lygino rezultatą, bet tada pergalę nulėmė R.Beauboiso taškai likus žaisti 23 sekundėms.

„Anadolu Efes“ tada pirmavo 91 – 89, o kitos dvi „Maccabi“ atakos baigėsi netiksliu metimu ir R.Beauboiso blokuotu metimu.

Šeimininkai dar žaidė be Shane'o Larkino.

„Anadolu Efes“: Rodrigueas Beauboisas 23, Tiboras Pleissas 20, Adrienas Moermanas 17, Krunoslavas Simonas 13.

„Maccabi“: Elijah Bryantas 22, Scottie Wilbekinas 15, Tyleris Dorsey 14, Ante Zižičius 10, Chrisas Jonesas ir Angelo Caloiaro 9.