Universiados šuolių į aukštį finale lietuvė Airinė Palšytė iškovojo bronzos medalį. Po traumos atsigaunanti lengvaatletė įveikė 1,91 m aukščio kartelę.

Pasaulio čempionate Londone septintąją vietą užėmusi A. Palšytė Taipėjuje pirmu bandymu įveikė 1,80, 1,84 ir 1,88 m aukščio karteles. Iš antro karto lietuvei pakluso 1,91 m aukštis, kuris ir garantavo bronzos medalį.

A. Palšytė dviem bandymais neįveikė 1,94 m aukščio kartelės, bet dar bandė 2 m kartelę, kuri taip pat nepakluso.

Lietuvė gynė prieš dvejus metus iškovotą čempionės titulą. Jį paveržė ukrainietė Oksana Okunieva, kuri peršoko 1,97 m aukštį.

Sidabrą iškovojo kita ukrainietė Iryna Geraščenko, įveikusi 1,91 m aukščio kartelę pirmuoju bandymu.

Domantas Poška disko metimo finale užėmė devintąją vietą – jis geriausiu ir vieninteliu įskaitiniu bandymu įrankį nusviedė 57,38 metro.