Kauno „Žalgirio“ pergalė draugiškose rungtynėse su Kijevo „Budivelnik“ komanda pareikalavo nemenkos kainos. Kontrolinio mačo Klaipėdoje metu traumas patyrė du gynėjų grandies krepšininkai.

Pirmoje susitikimo pusėje puikiai rungtyniavęs Artūras Milaknis vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui kryptelėjo čiurną ir aikštę paliko tik su komandos draugų pagalba. Per du kėlinius snaiperis buvo surinkęs 13 taškų ir neprametė nei vieno iš 5 metimų. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad A.Milaknis negalės sportuoti apie tris savaites.

Antrajame rungtynių su „Budivelnik“ kėlinyje traumą patyrė ir Vytenis Čižauskas. Vasarą net dvejose Lietuvos jaunimo rinktinėse žaidusiam krepšininkui įtrūko šlaunies raumuo. V.Čižauskas priverstinai ilsėtis taip pat turės apie tris savaites.

Kiek anksčiau „Žalgirio“ treniruočių stovykloje nepasisekė dar vienam gynėjui. Vyteniui Lipkevičiui per pratybas buvo išniręs pirštas, todėl krepšininkas praleido rungtynes ir keletą treniruočių.

Kauniečių vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas paskutinėmis mačo su „Budivelnik“ minutėmis nebegalėjo laisvai laviruoti sudėtimi. Rungtynėms neregistravus Dainiaus Šalengos ir Žygimanto Janavičiaus, susitikimą gynėjų grandyje ir lengvojo krašto pozicijoje turėjo baigti be keitimų rungtyniavę Šarūnas Vasiliauskas, Adas Juškevičius ir Martynas Pocius. Po trijų kėlinių turėta solidi 15 taškų persvara ištirpo, tačiau kiek pavargę žalgiriečiai sugebėjo iškovoti pergalę 71:67.