Antradienį prasidėjo „General Financing A lygos“ XIII-asis turas, kuris pažymėtas Tauragės „Tauro“ pergale prieš Vilniaus REO ekipą.

Į savo natūralios vejos, Tauragės „Vytauto“, stadioną sugrįžę tauragiškiai antrą kartą šiame sezone REO įveikė „sausu“ rezultatu: pirmasis komandų susitikimas baigėsi „Tauro“ pergale paskutinėmis rungtynių akimirkomis 1:0, o antradienį - 2:0.

Įdomu, kad ir pirmosiose ir antrosiose rungtynėse „žibėjo“ „Tauro“ italas Alessandro Mascia, kuris iš 11m. baudinio 65-ąją minutę pelnė pirmąjį tauragiškių įvartį. „Juodai raudonų“ persvarą 81-ąją minutę padvigubino Vladas Petkevičius.

Po šios pergalės „Tauras“ su 10 taškų kyla į 8-ąją „A lygos“ turnyrinės lentelės vietą, iš šios pozicijos išstumdamas 9 taškus turinčią Vilniaus REO ekipą.

Tauragės „Tauras“ 2 - 0 Vilniaus REO

65' [1-0] A.Mascia (iš 11m. baudinio), 81' [2-0] V.Petkevičius