27 metų verslininkas Pavelas Durovas vadovauja didžiausiam Rusijoje socialiniam tinklalapiui „Vkontaktie“, kuriame lankosi 120 mln. vartotojų, rašo „Business Insider“.

Socialinio tinklalapio paskyroje P. Durovas save vadina libertaru, kurį įkvėpė Steve'as Jobsas ir Che Guevara.

Anot „Russia Today“, pastarąjį savaitgalį milijonierius per savo biuro langą svaidė popierinius lėktuvėlius, kurie buvo sulankstyti iš 5 tūkst. rublių vertės kupiūrų.

Manoma, kad P. Durovo turto vertė siekia  250 mln. JAV dolerių.

Iš pradžių žmonės nesuprato kas vyksta, tačiau netrukus puolė grumtis dėl skraidančių pinigų. Po namo langais kilo pernelyg didelė sumaištis, žmonės pradėjo muštis, todėl milijonierius buvo priverstas nutraukti savo akciją.

Tuo tarpu P. Durovo kolegos filmavo įvykius ir smaginosi stebėdami miestiečių reakciją.

Vėliau P. Durovas paaiškino, jog tokiu savo elgesiu norėjo pradžiuginti Sankt Peterburgo gyventojus ir pagyvinti savaitgalio atmosferą. Per šią akciją P. Durovas spėjo išmesti banknotų, kurių vertė siekia 2 tūkst. JAV dolerių, tačiau pažadėjo ir ateityje vykdyti panašias provokacijas.

REKLAMA

Sklandė ganadai, kad „Vkontaktie“ ketina sekti „Facebook“ pėdomis ir žengti į vertybinių popierųi biržą, tačiau po „Facebook“ nesėkmės šie planai buvo atidėti.

Neseniai P. Durovas Rusijoje sukėlė diskusijų bangą pasiūlydamas dešimties punktų planą, kuriuo remiantis Rusija taptų XXI amžiaus lydere. Be visų kitų pasiūlymų P. Durovas rekomenduoja atsisakyti nacionalinės valiutos ir panaikinti užsieniečiams apribojimus, susijusius su žemės įsigijimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų