Kovo 2–5 dienomis Ispanijos sostinėje Barselonoje vyksta Pasaulio mobiliųjų technologijų kongresas („Mobile World Congress“) – vienas didžiausių tokio pobūdžio renginių pasaulyje. Šiemet jame laukiama apie 86 tūkst. lankytojų iš 200 šalių, tarp jų ir Lietuvos.

Savo stendus turi tik dvi lietuviškos įmonės: „Game Insight“, kurianti žaidimus mobiliesiems telefonams ir socialiniams tinklams, bei „LigoWave“, gaminanti įvairius belaidžius produktus. Tačiau tarp lankytojų yra ir daugiau Lietuvos atstovų.

Susitinka su potencialiais partneriais

„Daugelis į kongresą suvažiuoja ne tik susipažinti, kas naujo rinkoje, pasiklausyti pranešimų. Visų pirma tai vieta, kur vyksta klientų, partnerių paieška. Ne vieną savo užsienio partnerį šiame renginyje esame susiradę ir mes“, – sako Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese besilankantis Kostas Noreika, mokėjimų sistemą „Paysera“ plėtojančios bendrovės „EVP International“ generalinis direktorius.

„Šiemet, kaip ir pernai, „Paysera“ kongrese dalyvauja be stendo. Esame suplanavę nemažai susitikimų, tad vos spėjame suktis. Pirmąją kongreso dieną sutarėme dėl tarptautinių pervedimų ir valiutos keitimo per savo sistemą su keliomis kompanijomis iš Estijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Kroatijos, Australijos, Lenkijos, – pasakoja jis. – Įdomu tai, kad šiemet savo stendo atsisakė ir viena didžiausių elektroninių atsiskaitymų sistemų pasaulyje „PayPal“ – darbas su klientais ir partneriais vyksta susitikimų kambariuose.“

REKLAMA

Išbandė naujausius telefonus

Kongreso metu „Paysera“ delegacija ypač domėjosi naujausiais išmaniaisiais telefonais.

„Aišku, norėjome pabandyti, ar juose veiks mūsų mobiliosios piniginės programėlė. Įdiegėme ją ir išbandėme ekspozicijų zonoje pristatytuose naujausiuose telefonų modeliuose – viskas veikia. Taigi jų šeimininkai tikrai galės naudotis „Paysera“ mobiliąja pinigine“, – sako K. Noreika.

Ekspozicija: nuo telefonų iki išmaniųjų namų

Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese dalyvauja apie 1900 kompanijų iš viso pasaulio – mobiliųjų įrenginių, programinės įrangos gamintojų, žaidimų ir programėlių kūrėjų, mobiliojo ryšio operatorių. Tarp jų tokios kompanijos kaip „Acer“, „Ford Motor Company“, „Fujitsu“, „Huawei“, IBM, „Intel“, „Lenovo“, LG, „Microsoft“, „Oracle“, „Samsung“, SAP, „Sony Mobile Communications“, „Vodafone“. Milžiniškoje ekspozicijų zonoje jos demonstruoja savo naujausius gaminius: nuo nešiojamųjų įrenginių iki išmaniųjų automobilių ir netgi namų.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytojas
2015-03-03 16:56:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada Ispanijos sostinė Barselona?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų