Rinkai ruošiamas pirmasis firminis „Google“ planšetinis kompiuteris, neoficialiais duomenimis, gali tapti pačiu pigiausiu pasaulyje tokios paskirties įrenginiu, kainuosiančiu apie 390 litų.

Būsimoji  „Google“ planšetė sąlyginiu pavadinimu „Google Nexus“, apie kurią neoficiali informacija pastarosiomis savaitėmis sklando vis dažniau, gali būti žymiai pigesnė, nei manyta. Apie tai, remdamasi savo šaltiniais, skelbia interneto svetainė „AndroidandMe.com“. Jos žiniomis būsimasis planšetinis kompiuteris „Google Nexus“ kainuos 149 – 199 JAV dolerius (391 – 522 Lt), o ne 199 – 249, kaip buvo skelbiama anksčiau.

Šaltinio teigimu, dar labiau kainą sumažinti leis kitas procesorius, kuris bus naudojamas vietoj tariamai numatyto 4 branduolių „Nvidia Tegra 3“. Jis taip pat patvirtino anksčiau pasirodžiusią informaciją, kad „Google“ planšetės ekranas bus 7 colių (17,5 cm).

Neatmetama galimybė, kad „Google Nexus“ gali būti naudojamas JAV bendrovės „Texas Instruments“ gamybos procesorius. Pasak IT žiniasklaidos, bendrovė „Amazon“, ruošdama rinkai savo populiarųjį planšetinį kompiuterį „Kindle Fire“, taip pat ketino naudoti „Tegra“ procesorių, tačiau šio sumanymo atsisakė po to, kai „Texas Instruments“ pateikė naudingesnį pasiūlymą.

„AndroidandMe.com“ skelbia, kad „Google Nexus“ gali būti diegiamas ir bendrovės „Qualcomm“ procesorius „Snapdragon“, nes firminį „Google“ planšetinį kompiuterį gaminsianti Taivano bendrovė „Asustek“ seniai bendradarbiauja su „Qualcomm“.

REKLAMA

Kovo pradžioje „AndroidandMe.com“ redaktorius Tayloras Wimberly pranešė iš informuotų šaltinių neseniai pasibaigusioje parodoje „Mobile World Congress 2012“ gavęs informaciją apie būsimąjį „Google“ planšetinį kompiuterį. Jį esą gamins Taivano bendrovė „Asustek“. Šis kompiuteris turės 7 colių įstrižainės ekraną  ir naudos operacinę sistemą „Android 4.x Ice Cream Sandwich“.


Rašyti komentarą...
a
alekasa adomavicioes
2012-03-23 09:29:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
eikty kai faina
Atsakyti
0

m
mantas vanfridas
2012-03-23 09:30:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas tu per kvailys aleksai nusisneki
Atsakyti
0

p
pinigu nori imk
2012-03-28 00:05:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
signup.wazzub.info/?lrRef=8ed0e448
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų