Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

„Facebook“ programėlės atnaujinimas dažnai užtrunka net ne vienerius metus. Maža to, jos atnaujinimas yra skirstomas etapais, todėl tiksliai pasakyti net ir tos pačios šalies vartotojams, kada bus galima pasinaudoti vienu ar kitu patobulinimu, sudėtinga.

Vieną iš tokių svarbių atnaujinimų – meniu juostos perkėlimą iš viršutinės ekrano pusės į apatinę – „Facebook“ diegia pasaulyje jau daugiau nei metus.

Dalis vartotojų net ir Lietuvoje gali tuo naudotis jau dabar, tačiau daugumai dar teks palaukti, kol jų programėlė atsinaujins.

Pirmieji pranešimai apie meniu juostos atsiradimą feisbuko programėlės apačioje „Reddit“ portale pasirodė dar 2017-aisiais, tačiau tai tebuvo bandomosios versijos, kurios plačiosios visuomenės dalies taip ir nepasiekė. 2020-ųjų balandį šis atnaujinimas, leidžiantis patogiau valdyti meniu ir kurti naujus įrašus, buvo pristatytas iš naujo ir aprašytas daugelyje apie mobiliąsias technologijas rašančių portalų, tačiau bent jau Lietuvoje ši funkcija yra prieinama tik „iPhone“ telefonų naudotojams.

Feisbuko meniu juosta: „iPhone“ naudotojams jau apačioje

Apačioje esanti juosta leidžia nykščio paspaudimu pasiekti Naujienų srauto, Perspėjimų ar Meniu ikonėles. Taip pat pristatyta ir „pliuso“ ženklo funkcija, leidžianti patogiai ir greitai sukurti naują įrašą savo naujienų sraute. Kada šios galimybės pasieks „Android“ vartotojus, nėra aišku, nes net ir atsinaujinus programėlę į naujausią jos versiją, kuri dar nėra prieinama „Google Play“, galimybės pasirinkti meniu išdėstymą apačioje nėra.

Beje, nepaisant to, ar viršuje, ar apačioje yra meniu, galima pasirinkti, kokias ikonėles šioje juostoje matysite. Nustatymuose susiradus „Nuorodų juosta“ meniu (angl. Shortcut Bar) galima pasirinkti, kas bus rodoma. Galbūt nėra poreikio pirkti daiktus feisbuke, ar nedomina vaizdo įrašų pasiūlymai? Tokiu būdu galite ne tik pašalinti nedominančias skiltis, bet ir jas prisidėti atgal.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų