REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žingsnis iki pergalės: Benkunskas prakalbo apie komandos formavimą

Vilniaus miesto mero rinkimuose pirmaujantis Valdas Benkunskas jau galvoja, kaip atrodytų jo komanda.

Vilniaus miesto mero rinkimuose pirmaujantis Valdas Benkunskas jau galvoja, kaip atrodytų jo komanda.

REKLAMA

Konservatoriai jau paskelbė, kad Vilniuje kurs koaliciją su Laisvės partija, taip pat užsiminė apie darbą su socialdemokratais.

V. Benkunskas sako kol kas nenorintis atskleisti, ką siūlytų tapti vicemerais.

„Vicemerai tampa nebe politikais – jie tampa valstybės politinio pasitikėjimo pareigūnais. <...> Tai naujas žanras, kurį dar praktikoje reikia išsibandyti. Žiūrėsime, kokius žmones per būsimas derybas į šias pozicijas partneriai norės deleguoti. Aš pats linkčiau, kad tai taptų nebe politiniu postu, o būtų deleguojami savo srities specialistai pagal kuruojamas sritis.

Tai, aišku, derybų klausimas. Vilnius šiuo atveju turi vienu vicemeru daugiau nei turėjo iki šiol – vietoje trijų, keturi. Nesu tikras, ar visos keturios pozicijos ir būtų užimtos, gal liktume prie trijų mandatų. Tai yra derybų klausimas“, – laidoje „TV3 Žinios. Savivaldybių rinkimai“ komentuoja jis.

REKLAMA
REKLAMA

V. Benkunskas atsisako įvardinti, ką konkrečiai norėtų matyti vicemerų kėdėse. Vis dėlto politikas jau žino, kas galėtų tapti savivaldybės administracijos direktoriumi.

REKLAMA

„Galiu pasakyti, kad administracijos vadovu siūlyčiau tapti Adomui Bužinskui, su kuriuo ir dabar dirbame ketverius metus“, – nurodo V. Benkunskas.

TV3 Žinios. Savivaldybių rinkimai:

Zuokas pripažįsta pralaimėjimą Vilniaus mero rinkimuose, laimi Benkunskas

Kandidatas į Vilniaus merus Artūras Zuokas sekmadienį pripažino pralaimėjimą rinkimuose konservatoriui Valdui Benkunskui.

„Mieli vilniečiai, ačiū už pasitikėjimą, bet šių rinkimų aš nelaimėjau ir sveikinu V. Benkunską“, – žurnalistams savo štabe sakė A. Zuokas.

REKLAMA
REKLAMA

Negalutiniais duomenimis, jis antrajame Vilniaus mero rinkimų ture surinko 47,4 proc. balsų, o V. Benkunskas – 51,3 proc.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų